Loading...

Cena

Barva


VýrobceDoprava zdarma, ověřeno zákazníky, garance vrácení peněz, 99% zboží skladem

Kostice a hladítka

Kostice a hladítka jsou praktické pomůcky na tvarování 3D dekorací a vyhlazování povrchu potahovací hmoty a marcipánu. Kostice jsou jednostranné či oboustranné modelovací, tvarovací a vyřezávací pomůcky. Mají různé druhy zakončení, například kuličkovač, který je skvělý na výrobu okvětních plátků a lístků, kterým dodá plastičnost. Najdete tu i různé druhy vypichovačů, či zdobných nožíků, se kterými můžete vytvořit prakticky cokoliv od různých tvarů až po 3D figurky. Hladítko neboli žehlička Vám pomůže při potahování dortu.  Žehličkou přejíždějte po povrchu potahovací hmoty, ta pak bude na dortu dobře držet a bude krásně hladká a rovná.


Cena

Barva


Výrobce

Kostice a hladítka nemohou chybět ve Vašem vybavení, pokud chcete potahovat dorty nebo vyrábět jedlé dekorace, jako jsou květy a různé marcipánové figurky. Jsou vyrobené z kvalitního bezpečného plastu a manipulace s nimi je velmi snadná díky pogumovanému držátku.
Hladítka neboli žehličky slouží k připevnění a následnému vyhlazený potahovací hmoty na dortu. Maji velmi nepřilnavý povrch, tudíž nepoškozují fondán na dortu. Postup je velmi snadný. Potahovací hmotu vyválejte na plát tlustý cca 3mm. Přehněte přes váleček a přeneste na dort. Začněte uhlazovat tak, aby fondán kopíroval tvar dortu. Nyní vstupuje na scénu hladítko. Jednoduše jím přejíždějte přes hmotu, dokud není dokonale hladká a nepřiléhá perfektně na dort.
Modelovací kostice jsou sady různých tvarovátek a nožíků pro modelaci květin, drobných vzorů i vyhlazování záhybů, vytváření dekorací a mnoho dalšího. Kostice jsou určeny i k vyrývání různých motivů přímo do fondánu. Asi nejčastěji používanou kosticí je ta s kuličkovým zakončením. Používá se k vytváření trojrozměrných dekorací, jako jsou například okvětní plátky květin. Pracuje se sní tak, že po vykrojeném okvětním plátku přejíždíte tam a zpátky do té doby, než bude pěkně vypouklý. Kostice jsou oboustranné, tudíž jejich využití je opravdu rozmanité.
S kosticemi a hladítky můžete vytvářet profesionální dekorace, možností je nespočet, je jen na Vás, jaké zdobení dortu vytvoříte.
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.


Váš názor nás zajímá!


Zboží
dle barev