Loading...

Věrnostní program

Jak věrnostní program funguje?

Při každém nákupu se vám načtou  obratové bonusy. Výhody a slevy pak můžete čerpat dle tabulky níže, aby se Vám objednávka započítala je potřeba se před každým nákupem přihlásit do svého účtu. :

Obratové bonusy

Za všechny vyřízené (doručené) objednávky od daného dne mínus jeden rok (365/366 dní). Počítá se i částka za dopravu. (sleva se tedy nevztahuje na první objednávku, ale na každou další v případě dosažení obratu)

Úrovně a obraty potřebné k dosažení:

Úroveň Váš obrat za poslední rok Vaše sleva na zboží až *
Základní úroveň               0 0%
Bronzová 1.000,- 10%
Stříbrná 2.000,- 12%
Zlatá 3.000,- 15%

 

  Věrnostní program pro registrované zákazníky

 

 

Protože si našich zákazníků vážíme a chceme jim nakupování maximálně zpříjemnit, připravili jsme pro Vás zajímavý a velmi výhodný věrnostní program.

 

Do našeho věrnostního programu automaticky vstoupí každý, kdo se zaregistruje v e-shopu www.ozdobdort.cz a získá tak mnoho dalších výhod! Zákazník, který je zapojen do věrnostního programu souhlasí se zasíláním reklamních e-mailů, dále zákazník souhlasí s podmínkami věrnostního systému, které jsou uvedeny na této stránce.

 

V nabídce máme jen velmi kvalitní výrobky za přijatelné ceny, které ale díky věrnostnímu programu budou pro registrované zákazníky ještě nižší! Za každou objednávku se  sčítají  částky za nákup – z nich se pak podle jejich výše vypočítávají další zajímavé slevy.

 

 

 * sleva se nevztahuje na zboží, které je již zlevněné

 

Věrnostní sleva se nevztahuje na zboží:

1) zboží, které je již zlevněné

2) vybrané produkty a značky

3) dodatečně dodané položky, telefonicky, e-mailem apod

 

Uživatelský účet nelze sdílet, pro každého zákazníka platí vlastní uživatelský účet. Při porušení hrozí zablkovoání účtu.

V případě nevyzvedávání zboží v kamenné prodejně, nebo od přepravců může být věrnostní program pro daný účet zrušen.

Slevy nelze nelze soudně vymáhat a provozovatel si vyhrazuje právo upravovat podmínky, slevy a obratové bonusy.