Loading...

Cena

VýrobceDoprava zdarma, ověřeno zákazníky, garance vrácení peněz, 99% zboží skladem

Mřížky na chladnutí

Po upečení je nutné nechat dortový korpus řádně zchladit. Pokud ho necháte na podložce, dolní část korpusu zvlhne. Design mřížek na chladnutí zaručuje perfektní cirkulaci vzduchu. Váš zákusek tak bude chladnout rovnoměrně. Mřížky využijete i na chlazení menších dortíků a muffin. Díky tomu, že jsou dráty blízko u sebe, je můžete využít i na sušení hub nebo ovoce. Mřížky na chladnutí jsou vhodným pomocníkem i při přenášení a zdobení dortů.


Cena

Výrobce

Při manipulaci s horkým nádobím a pokrmy je důležité mít je kam položit, tak abychom nepoškodili kuchyňskou linku. Proto je dobré, abychom vždy měli po ruce mřížku na chladnutí. Je vyrobená ze žáruvzdorného, pevného nerezu, lze na ni tedy pokládat i velmi horké hrnce a pokrmy. Její konstrukce zaručuje dobrou stabilitu. Na mřížce můžete nádobí nebo jídlo i přenášet.
Nerezové mřížky na chladnutí jsou také nedílnou součástí výbavy každého cukráře nebo cukrářky. Před servírováním a dekorací je třeba nechat korpus dortu zchladnout. Pokud ho necháte na podložce, spodní část dortu zvlhne. Mřížka má vyvýšené nohy, její konstrukce umožňuje lepší proudění vzduchu a dort na mřížce může „dýchat“. Váš vychlazený korpus bude tak po celém povrchu krásně hladký.
Mřížky z naší nabídky jsou vhodné na chlazení kulatých dortů i obdélníkových piškotů. Jednotlivé mřížky jsou blízko u sebe, můžete tak na nich chladit i menší muffiny nebo cukroví. Mřížka je vhodná nejen na chlazení, ale i na sušení. Dá se na ní sušit ovoce nebo houby. Mřížky jsou vhodné i jako podstavec při zdobení, jako je polévání polevou nebo sypání moučkovým cukrem. Pro potahování dortů doporučujeme použít dortový tác, který také najdete v naší nabídce.
Mřížky nejsou vhodné na mytí do myčky, je nutné je omývat vodou v ruce.
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.


Váš názor nás zajímá!


Zboží
dle barev