Loading...

Doprava a platba

 

Rychlé vyřízení objednávky a doručení k vám je pro nás prioritou!


      Osobní vyzvednutí - při objednávce nad 300,-Kč ZDARMA v kamenném obchodě!
   Zboží si můžete vyzvednout ve všedních dnech dle otvíracích hodin v našem kamenném obchodě v Praze 8 v ulici Zenklova 433/25, u stanice metra trasy B "Palmovka". Expedice při objednání do 12hod, hned další pracovní den. Odběrné místo vás bude informovat e-mailem a sms. Při objednávce do 300,-Kč činí cena 19,-Kč.

 

  Českou poštou do 50kg - při objednávce nad 1.000,-Kč je doprava ZDARMA!
  Po celé republice rozesíláme objednávky Obchodními balíky České pošty. Objednávky expedujeme hned druhý pracovní den v případě uskutečnění objednávky do 12hod*. Při objednávce do 1.000,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 139,- Kč, při platbě převodem  účtujeme poštovné pouze 99,- Kč, nad 1.000,- Kč poštovné ani balné neúčtujeme.

 

Přepravní společností DPD do 50kg- při objednávce nad 1.000,-Kč je doprava ZDARMA!
Zboží odchází přepravní společností DPD ještě dnes, v případě objednávek uskutečněných po 12 hodině pak maximálně následující pracovní den*. O pohybu zboží i plánovaném doručení budete informováni SMS zprávou. Při objednávce do 1.000,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 139,- Kč, při platbě převodem účtujeme poštovné pouze 99,- Kč.
Nad 1.000,- Kč poštovné neúčtujeme.

 

Zásilkovna.cz do 10kg- při objednávce nad 1.000,-Kč je doprava ZDARMA!
Při objednávce v pracovní den do 12hod expedujeme ten samý den.* Při objednávce do 1.000,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 109,- Kč, při platbě převodem účtujeme poštovné pouze 69,- Kč.
Nad 1.000,- Kč poštovné neúčtujeme.

 

Kurýr po Praze Mesik.cz do 10kg- Doručení po Praze téměř okamžitě! Nechcete čekat, až vám objednané zboží dojde poštou nebo si ho vyzvedávat sami? Můžete využít naši novou službu – zboží vám neprodleně doručíme! Zboží, objednané v každý pracovní den do 11 hodin vám okamžitě připravíme a kurýr vám ho urychleně doveze na určené místo. Doba doručení se odvyjí od vytížení kurýra obecně vám bude balík doručen mezi 12hod - 19hod. Cena rychlé kurýrní dopravy je 239 Kč, při dodání ji uhradíte společně s cenou za zboží.

 

 * V případě, platby převodem se zásilka může zdržet z důvodu párování plateb o 2 - 4 dny (dle rychlosti převodu mezi bankou a napárováním v našem systému).NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.


Váš názor nás zajímá!


Zboží
dle barev