Loading...

Cena


Doprava zdarma, ověřeno zákazníky, garance vrácení peněz, 99% zboží skladem

Tisk na jedlý papír

Pokud jste v sekci jedlý papír marně hledali ten ideální motiv pro Váš dort, už si nemusíte zoufat. Tisk na jedlý papír se totiž provádí ve speciálních tiskárnách s jedlými barvami a přesně takové máme nyní nově v naší kamenné prodejně! Takže si u nás můžete nechat na jedlý papír vytisknout cokoliv chcete. Fantazii se meze nekladou. Vytiskneme Vám fotky z dovolené, rodinné portréty i Vaše zamilované obrázky či motivy. 

Hledáte tisk na jedlý papír Praha? Navšite naší kamennou prodejnu.

Tiskneme na klasické formáty jako je A4 a A5, i na kulaté jedlé papíry. Nabízíme také tisk na fondánové listy. Tisk jedlého papíru si můžete objednat níže, a nebo vám můžeme vytiksnou jedlý papír přímo v prodejně v Praze 8.

Jak objednávat:
1) Objednejte si formát tisku.
2) Na email Vám přijde potvrzení s číslem objednávky.
3) Pošlete svůj obrázek (formát .jpg či .png) do předmětu uveďte TISK * na prodejna@apolo77.cz (do emailu napište své jméno a číslo objednávky).
4) Obrázek vám vytiskneme a pošleme dle zvolené dopravy. Výroba od obdržení dat trvá 4 - 5 dní!
V případě, že na tisk spěcháte, můžete si obrázek nechat vytisknout na počkání v naší prodejně na Praze 8 v Zenklově ulici.

V případě, že předmět nebude obsahovat slovo TISK, může dojít k prodloužení doby dodání.


Cena
Jedlý papír je velmi snadná dortová dekorace. Je to vlastně taková tenká oplatka, zdobená potravinářskými barvami. Nejčastěji se vyrábí ze škrobu, sušeného mléka a cukru, dochucený bývá aromaty. Má podobné vlastnosti jako klasický papír – dá se na něj tisknout a je nutné ho chránit před vlhkostí. V našem obchodě Vám vytiskneme, co budete chtít. Pokud ale chcete, aby byl potištěný jedlý papír na dort co nejhezčí, musí mít Váš obrázek či fotografie dobrou kvalitu. Na větší formáty doporučujeme rozměry 1000 x 1000 pixelů. Zda je obrázek dostatečně kvalitní Vám rádi pomůžeme ověřit. Jakmile máte vybraný obrázek, zvolte formát, na který ho chcete vytisknout. Na obdélníkové korpusy jsou určené formáty A4, A5 (půlka A4) a A3 (velký jako dvě A4). Kulaté korpusy ozdobte kruhovým jedlým papírem. Rozměr volte podle průměru formy. Potištěný papír pokládejte vždy na světlý korpus (tmavý by prosvítal). Na jeho přichycení použijte speciální Decor gel, který najdete v kategorii Jedlý papír. Nejprve aplikujte vrstvu gelu přímo na korpus a položte na něj jedlý papír. Celý obrázek pak ještě gelem přetřete. Takto ozdobený dort vložte na pár hodin do ledničky, aby gel ztuhnul. Oproti jedlému papíru má tisk na fondánový list tu výhodu, že pod ním neprosvítá korpus, můžete ho pokládat přímo na máslový krém a není třeba ho přilepovat speciálním gelem. Pokud na dort nechcete roztírat krém, můžete fondánový list přichytit i pomocí vody. Fondánový list je vlastně slisovaná cukrová hmota, takže je stejně ohebný, při manipulaci s ním tak musíte být opatrnější.
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.


Váš názor nás zajímá!


Zboží
dle barev