Loading...

Cena

Objem


VýrobceDoprava zdarma, ověřeno zákazníky, garance vrácení peněz, 99% zboží skladem

Flambovací pistole

Flambovací pistole se používá na opékání mas i zeleniny, pro dodání chuti i barvy. Při sladkém pečení ji využijete na výrobu lahodné karamelové krustičky například na dezertu créme brulée. Pistole jsou opatřeny bezpečnostní pojistkou, sami si tak můžete regulovat velikost plamene. Na použití jsou velmi snadné a Vy se bez obav můžete pustit do domácího flambování. V nabídce najdete různé druhy pistolí i plyn na doplnění.


Cena

Objem


Výrobce

Pokud Vám doteď připadalo flambování jako výsada mistrů cukrářů, odteď už nemusí. S naší nabídkou flambovacích pistolí zvládne tento proces každý. Staňte se hvězdou večírků a před zraky Vašich hostů připravte originální pokrmy doplněné o skvělou světelnou show!
S pistolemi se manipuluje velmi snadno stisknutím tlačítka. Můžete si navíc sami regulovat velikost plamene. Pokud flambujete často, určitě oceníte sadu flambovací pistole s náplní. Ply do pistole můžete u nás dokoupit i samostatně.
Flambovaní dodává pokrmům zajímavý vzhled i skvělou chuť. Asi nejčastěji se flambovací pistole využívá k vytvoření lahodné karamelové krusty. Dezert posypte větším množstvím cukru (pro výraznější barvu doporučujeme použít třtinový cukr). Začněte cukr zahřívat pomocí pistole dokud se nerozpustí a nevytvoří jednotnou vrstvu. Takto snadno si můžete připravit lahodné créme brulée v pohodlí Vašeho domova. Použít k tomu můžete speciální flambovací sadu na créme brulée z naší nabídky, ve které najdete kromě flambovací pistole i sadu krásných keramických misek.
S flambovací pistolí můžete dodat ještě lepší barvu všem druhům pokrmů, stačí je lehce sežehnout. Pomocí pistole můžete také rozpouštět sýr na potravinách. Hodí se také při lepení různých cukrářských dekorací, jako jsou krystalky z isomaltu. Jednoduše je chvilku nahřeje a následně snadno přichyťte na dort.
Užijte si neobvyklí kulinářský zážitek s naší nabídkou flambovacích pistolí!
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.


Váš názor nás zajímá!


Zboží
dle barev