Loading...

Blog

2.6.2023

Domácí nanuky - lahdůka, kterou nejen děti milují!

Domácí nanuky jsou skvělým způsobem, jak si vychutnat letní osvěžení a zároveň poskytnout dětem porci čerstvého ovoce. Příprava těchto lahodných mražených dezertů je snadná a přináší vám kontrolu nad jejich složením, což je obzvláště vítané, pokud se snažíte o zdravější stravování, nebo pokud vaše dítě trpí nějakou speciální stravou či intolerancí na určité suroviny.
Více...
2.6.2023

Upčte si domácí chléb!

Vítejte ve světě vůně čerstvě upečeného chleba! Pokud se chcete ponořit do příjemného procesu pečení a vychutnat si chuť skutečně domácího chleba, máme pro vás skvělý recept, kterým vás provedeme krok za krokem.
Více...
20.4.2023

Vykouzlete dokonalou bábovku.

Výroba bábovky není složitá, ale vyžaduje pečlivost a pozornost k detailům. Důležité je použít kvalitní ingredience a správné množství, aby se dosáhlo požadované konzistence a chuti.
Více...
4.11.2022

Video recept na vosí hnízda

Vyzkoušejte nejoblíběnější vánoční cukroví - vosí hnízda s naším videoreceptem.
Více...
23.6.2022

Jak zužitkovat celý vanilkový lusk?

Využijte vanilkový lusk bezezbytku! Krátký návod jak na to.
Více...
29.4.2021

Kolik gelu na jedlý papír bude potřeba, a jak s ním pracovat?

Gel na jedlý papír, je určen k přilepení Jedlého papíru na dort. Jedlý gel zvýrazní barvičky na Jedlém obrázku, přilepí obrázek na dort a hlavně zabrání vlhkosti, aby poškodila Jedlý papír.
Více...
27.6.2019

Jak pracovat s vytištěným jedlým papírem?

Nejprve naneste na rubovou stranu obrázku lžičku decorgelu a nožem ji rozetřete. Pak přiložte jedlé foto na dort a potřete ho decorgelem z vrchní strany. Fotografie nesmí v žádném případě přijít do styku s vodou. Proto dbejte na to, abyste například ovoce neumisťovali přímo na fotografii.
Více...
27.6.2019

Jak pracovat s vytištěným fondánovým listem?

Tisk Vašich jedlých obrázků je prováděn na listy z fondánové/cukrové hmoty. Oproti jedlým papírům fondánové listy téměř neprosvítají, jsou bílé, hezky voní, mají nasládlou chuť a fotografie mnohem lépe vynikne. Fondánové listy se dají dobře tvarovat, obzvlášť po zahřátí nad 25°C. K jeho aplikaci na dort již nemusíte kupovat decorgel.
Více...
3.6.2019

Dort unicorn

Dort unicorn od naší prodavačky Šárky.
Více...