Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Gumpasta je cukrářská jedlá dekorační hmota ideální k vytváření drobných dekorací – květů, listů nebo krajek. Nepraská, je hladká a pružná a vhodná i k tzv. drátkování. Poměrně rychle vytvrdne a ozdoby pak drží perfektně tvar. Může se barvit potravinářskými barvami. Gumpasta Kelmy je bezlepková a vhodná i pro celiaky.
Připravená gumpasta se po otevření vždy musí velmi dobře zabalit a pak vydrží až 6 měsíců.
 

Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Země původu

Španělsko

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
KELMY, S.A.
Carretera Tibi Km 1.500 Apartado 83 03100 - Jijona (Alicante) España
kelmy@kelmy.com
www.kelmy.com

Technické parametry

Výrobce Kelmy
EAN 8436040455913
Kód produktu 1800400

Recenze

Podajná,dobře tvarovatelná hmota
Krásně se s ní pracuje, dá se hezky modelovat. ztuhne.
jeste nevim,nepouzila jsem ????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

Černá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Brown Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0233 dortis

Hnědá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Green Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0232 dortis

Zelená potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Pumpkin Orange Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0025 dortis

Oranžová, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelová

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks