Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Akce
4Cake Cukrové zdobení bílé a stříbrné Snow White Silver (80 g) Besky edice

4Cake Cukrové zdobení bílé a stříbrné Snow White Silver (80 g) Besky edice

Složení: bílý cukr, pšeničná mouka, škrob, melasa, mastek, leštící látka Capol, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla E415, E412, E466, stříbrný lesk, barvivo E174 Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1570 kJ/375 kcal, tuky 5,5 g (z to
PRODEJ UKONČEN
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Složení: bílý cukr, pšeničná mouka, škrob, melasa, mastek, leštící látka Capol, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla E415, E412, E466, stříbrný lesk, barvivo E174 Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1570 kJ/375 kcal, tuky 5,5 g (z toho nasycené 1,5 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 87 g), bílkoviny 4,5 g, sůl 0,01 g

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Výrobce dortis
EAN 8594217872427
Kód produktu DR-EX7856-80

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Cukrové zdobení mix Paw Patrol 70g

Jedlá dekorace paw patrol v balení 70 g (3 × 23,3 g), která rychle doplní tematické dorty, cupcakes,

74 Kč
105.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení tyčinky barevné 80g

Cukrové zdobení v podobě barevných tyčinek je vhodné jako přízdoba dortů, zákusků či pohárů.

39 Kč
48.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení písmenka 45g

Barevné zdobení ve tvaru písmenek. Balení 45 g.

50 Kč
111.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-29 %
Cukrové zdobení Medvědí příběh 80g

Cukrové zdobení Medvědí příběh 80g

Cukrové zdobení Medvědí příběh. Balení 80 g.
109 Kč
77 Kč
96.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks