Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

dortis


Počet produktů: 168
Bestseller
Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 dortis

Čokoládové hobliny TRIO (80 g) 5506 dortis

Čokoládové hobliny Trio z edice Besky. Balení 80 g.

88 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Košíček na tartaletky linecký světlý 4,4 cm (16 ks)

DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR V NA POBOČKÁCH .

77 Kč

Skladem > 5 ks

Dekorace z jedlého papíru Motýlci modří (8 ks)

Dekorace z jedlého papíru ve tvaru motýlů. V balení 8 ks.

55 Kč

Skladem > 10 ks

Košíček na tartaletky linecký světlý 5,3 cm (15 ks)

DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR V NA POBOČKÁCH .

109 Kč

Skladem poslední 1 kus
Akce
- 30%
Diamantový pás plastový zlatý (3 cm x 4,57 m) 5127 dortis

Diamantový pás plastový zlatý (3 cm x 4,57 m) 5127 dortis

Moderní dekorativní materiál ke konečné dekoraci .
134 Kč
94 Kč

Skladem > 10 ks

Košíček na tartaletky linecký kakaový 4,4 cm (16 ks)

DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR V NA POBOČKÁCH .

84 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Glukózový sirup 1 kg

Glukózový sirup. Balení 1 kg.

276 Kč
27.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Agar-agar 700 E406 (50 g) 653 dortis

Želírovací přípravek je vyroben z mořských řas .

87 Kč
174 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoládová dekorace Feathers pírka tmavá 5,4 cm (20 ks)

Čokoládová dekorace Feathers pírka tmavá 5,4 cm. Balení 20 ks.

72 Kč

Skladem > 5 ks

Mléčné čokoládové šupiny Master Martini (250 g) 5247 dortis

Čokoládová dekorace určená pro závěrečné zdobení dortů, zákusků a cukroví.

76 Kč
30.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Bestseller
Macaronmix směs na výrobu makronek 0,5kg

Macaronmix směs na výrobu makronek 0,5kg

Díky směsi Macaronmix od Zeelandia upečete makronky jako z francouzské cukrárny – hladké, nadýchané a

152 Kč
30.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dortová krabice bílá čtvercová s okénkem 10ks (25 x 25 x 19,5 cm)

DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR V NA POBOČKÁCH .

534 Kč

Skladem > 10 ks

Vanilkový cukr 1 kg

Vanilkový cukr 1 kg - vaše tajná ingredience pro dokonale lahodné dezerty a nápoje!Jste vášnivým peka

187 Kč
18.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dortová krabice bílá čtvercová s okénkem 10ks (31,7 x 31,7 x 19,5 cm)

DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR V NA POBOČKÁCH .

491 Kč

Skladem > 5 ks

Čokoládové hobliny jahodové (80 g) 1584 dortis

Lahodné čokoládové hobliny jahodové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

88 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Čokoládové hobliny limetkové 80g

Lahodné čokoládové hobliny limetkové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

84 Kč
105 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Bolero Instant - směs na výrobu kakaového krému na likérové špičky  0,5 kg

Bolero Instant - směs na výrobu kakaového krému na likérové špičky 0,5 kg

Bolero Instant je směs určená především pro výrobu tukového kakaového krému jako obalu likérových špi

133 Kč
26.6 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Čokoládové strouhání Tagliatelle Marble (60 g)

Čokoládové dekorace v podobě strouhání. Edice Besky. Balení 60 g.

82 Kč
136.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Čokoládové ruličky dvoubarevné TWISTER MARBLE (70 g)

Čokoládové ruličky dvoubarevné Twister marble. Balení 70 g.

114 Kč
162.9 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Čokoládová dekorace Feathers pírka bílá 5,4 cm (20 ks)

Čokoládová dekorace Feathers pírka bílá 5,4 cm. Balení 20 ks.

72 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Košíček na tartaletky lodička slaná světlá 6,7 cm (24 ks)

DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR V NA POBOČKÁCH.

154 Kč

Skladem poslední 1 kus

Šlehačka - Blanca rostlinný krém ke šlehání 25 % 1 l

Blanca slazený rostlinný UHT krém 25 % 1 l je praktický krém k našlehání pro příp

121 Kč
12.1 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Čokoládové ruličky dvoubarevné TWISTER (70 g)

Čokoládové ruličky dvoubarevné Twister. Balení 70 g.

97 Kč
138.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Vyrobeno v Německu
Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády (100 g)

Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády (100 g)

Kadaif křupavé nitky do dubajské čokolády. Balení 100 g.

100 Kč
100 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Cereální kuličky v čokoládě RUBY (100 g) Besky edice

Nejovocnější čokoládové perličky .

149 Kč
149 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Caravella Gran Hladký pistáciový krém (250 g) Besky edice

Složení: cukr, rostlinné oleje a tuky (slunečnicový, palmový), pistácie 15%, sušené odstředěné mlé

159 Kč
63.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Čokoládové hobliny DUO (80 g) 4392 dortis

Lahodné čokoládové hobliny tmavé a bílé, které jsou zároveň i dekorací na váš moučník .

97 Kč
121.3 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Kakaové máslo v peckách 100% (100 g) Besky edice

Klíčová složka pro každého kreativního šéfkuchaře vytvářejícího čokoládové výrobky .

377 Kč
377 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Čokoládové hobliny pomerančové (80 g) 5903 dortis

Lahodné čokoládové hobliny pomerančové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

92 Kč
115 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Košíček na tartaletky máslový světlý 4,4 cm (24 ks)

DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR V NA POBOČKÁCH.

179 Kč

Skladem poslední 1 kus

Košíček na tartaletky lodička linecká kakaová 6,7 cm (24 ks)

DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR V NA POBOČKÁCH.

126 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Tmavé čokoládové šupiny Master Martini (250 g) 1934 dortis

Čokoládová dekorace určená pro závěrečné zdobení dortů, zákusků a cukroví.

70 Kč
28 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Čokoládové hobliny citronové (80 g) 5433 dortis

Lahodné čokoládové hobliny citronové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

99 Kč
123.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Ochucovací pasta Joypaste Citron (200 g) 4075 dortis

Ochucovací pasta Joypaste citron. Edice Besky. Balení 200 g.

212 Kč
106 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Diana Ořechová pasta z pistáciových jader 100% (200 g)

Obrázek se svolením Pixomar / FreeDigitalPhotos .

445 Kč
222.5 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Formix-Prémium Mandle 1 kg v sáčku 0304 dortis

Bílá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelován

251 Kč
25.1 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy