Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Vyrobeno v Německu
Cake pop glazura s příchutí jahody 260g

Cake pop glazura s příchutí jahody 260g

bez lepku bez lepku
Cake pop glazura s příchutí jahody. Balení 260 g.
Skladem poslední 2 kusy
U vás pozítří 2.10.2026

87 Kč
33.5 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Cake pops glazura je chutný a efektní způsob, jak ozdobit pěnové dorty a jednoporcové dorty, či cake pops, které se zmrazují ihned po přípravě a sestavení. Připravujeme je v silikonových formičkách - díky tomu po vyndání zůstává jejich povrch dokonale hladký a po pokrytí zrcadlovou glazurou vypadá krásně. Cake pops se pokryje pouze tenkou vrstvou polevy, která není tvrdá a úplně neztvrdne – nicméně díky přidání želatiny zůstává pružná a dobře přilne k povrchu dezertu. Obdržíte glazuru v praktickém kelímku, který lze ohřát v mikrovlnné troubě (nízká úroveň) nebo ve vodní lázni (cca 40°C). Poté namočte cake pops do glazury. Před zatuhnutím glazury je ozdobte cukrovými krystaly nebo perlami. Glazura je také vhodná pro pokrytí dortů nebo tartů. Není nutné ji spotřebovat celou najednou. Pokud ztuhne, lze ji znovu ohřát.

Hmotnost

Balení obsahuje: 260 g

Složení produktu

Cukr, rostlinné oleje a tuky (olej z palmových jader, bambucké máslo, palmový olej), sušené mléko, emulgátor: E322 slunečnicový lecitin; sůl, vanilin, olej z mandlí, kyselina citronová; barviva: E 129* (Allura Red AC), E 104* (quinolínová žluť); antioxidant: alfa-tokoferol; přírodní aromata, aroma extrakty (*mohou mít vliv na aktivitu a pozornost dětí).

Alergeny mléko, skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2637 kJ
Energetická hodnota kcal 630 kcal
Tuky 47,2 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 44,9 g
Sacharidy 48,8 g
    - z toho cukry 48,7 g
Bílkoviny 2,5 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
Cake-Masters.com
Siemensstr. 24, 49770 Herzlake
info@cake-masters.com
www.cake-masters.com

Technické parametry

Kategorie: Barevné, tukové a ochucené polevy
Výrobce Cake Masters
EAN 4250712323355
Kód produktu 12335

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Jahodová poleva 250g

Jahodová poleva 250g

Jahodová poleva Master Martini 250 g je jemná růžová cukrářská poleva s lahodnou jahodovou příchutí,

66 Kč
26.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavá poleva 250g

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

65 Kč
26 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Citrónová poleva 250g

Citronová poleva žluté barvy s vynikající jemnou chutí citrónu.

66 Kč
26.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Bílá poleva 250g

Bílá poleva je velmi jemná, bez hrudek. Balení 250 g.

65 Kč
26 Kč / 100g

Skladem > 10 ks