Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Zdobení perníčků

Ke zdobení perníčků se vám bude hodit zdobící set, zdobící špičky, královská glazura nebo třeba bezlepkový cukr. Toto a mnoho dalšího najdete v kategorii Zdobení perníčků. S pomocí zdobících sáčků a špiček vykouzlíte na perníčkách dechberoucí motivy.


Počet produktů: 20
Testováno
- 17%
Bestseller
Cukrářské sáčky 40cm 100ks

Cukrářské sáčky 40cm 100ks

Jednorázové cukrářské sáčky jsou vhodné pro zdobení perníčků, dortů a dalších ploch. V balení 100 ks,
236 Kč
197 Kč

Skladem > 10 ks
Přehrát video
Testováno
Bestseller
Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing 1 kg

Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing 1 kg

Velmi oblíbená tzv. Královská glazura na různé cukrářské dekorace

230 Kč
23 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Trezírovací sáček na zdobení perníčků 25cm

Sáček na zdobení cukrářských výrobků s nástavcem.

20 Kč

Skladem > 10 ks
Přehrát video
Testováno
Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing - 500 g

Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing - 500 g

Oblíbená tzv. královská glazura na různé cukrářské dekorace

129 Kč
25.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jednorázové cukrářské sáčky 100ks 30cm

Jednorázové cukrářské sáčky Ibili. V balení 100 ks.

283 Kč

Skladem > 10 ks

Sáček zdobicí 3 ks 142233 Orion

Perníčky jako malované budou hračka pomocí speciálních sáčků s tenkou plastovou špičkou, která u

61 Kč

Skladem > 5 ks

Profesionální špička na zdobení dortů 1mm

Koncovka na zdobení dortů, 1 mm, IBILI

51 Kč

Skladem > 5 ks
Bestseller
Extra jemný moučkový cukr - podsypový cukr 1Kg

Extra jemný moučkový cukr - podsypový cukr 1Kg

Profesionální extra jemný moučkový cukr bez přidaného škrobu je ideální pro přípravu královské polevy

89 Kč
8.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Testováno
Zdobící sada + spojka set – 8ks

Zdobící sada + spojka set – 8ks

Poniklovaná zdobítka vysoké kvality, která můžete pořídit v sadě s praktickou spojkou. Sada obsahuje

337 Kč

Skladem 5 ks

Zdobička perníků

Zdobička perníčků je velmi kvalitní a pohodlná pomůcka pro začátečníky i zkušené cukráře.

76 Kč

Skladem > 5 ks

Jednorázové sáčky se špičkou 10ks 21x12cm


111 Kč

Skladem poslední 1 kus

Cukrářská zdobicí tužka Sweet

Zdobící tužka s pístem na zdobení perníčků a dalších dezertů.

114 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Zdobící výměnný hrot pro zdobičku perníků

Zdobící výměnný hrot pro zdobičku perníku je vyroben z odolného plastu.

20 Kč

Skladem > 10 ks
Doprava zdarma
SCG masterclass – ultimátní ebook  zdobení perníčků

SCG masterclass – ultimátní ebook zdobení perníčků

Ultimátní průvodce zdobením perníčků s Kateřinou Volanskou

2 490 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Orion Cukrářský sáček na zdobení perníčků 142234 dortis

Perníčky jako malované budou hračka pomocí speciálních sáčků s tenkou plastovou špičkou, která umožní

22 Kč

Na objednávku 4-8 dní

Špička zdobící popisovací

Zdobící špička s tenkou koncovkou o průměru 1 mm.

38 Kč

Není skladem

Tubičky na zdobení bílé 4 ks 76g

Tubičky na zdobení bílé 4 ks. Balení 76g - Dr. Oetker

99 Kč
130.3 Kč / 100g

Není skladem

Jednorázové cukrářské sáčky 36cm 24ks

Jednorázové cukrářské sáčky, vhodné na jakékoliv zdobení. Stačí naplnit a začít zdobit cokoliv potřeb

181 Kč

Není skladem

Zdobicí poleva tmavá kakaová 140g

Zdobící poleva tmavá kakaová. Balení 140 g.

128 Kč
91.4 Kč / 100g

Není skladem

Zdobící sáčky na perníčky 10ks a koncovky 10ks

Zdobící sáček usnadní práci se zdobením nejrůznějších dortů a moučníků.

169 Kč

Není skladem

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.