Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Čokofloky na zdobení a do pečiva bílá čokoláda termostabilní 80g - Kovandovi

Čokofloky na zdobení pečiva uvnitř i na povrchu.

Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

81 Kč
101.3 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Čokofloky jsou vhodné na zdobení pečiva i do těsta. Výborná čokoláda v pecičkách lze zapéct do vánočky, bábovky, velikonočního beránka, apod.


 


Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, odtučněné sušené mléko, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma

Alergeny mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2212 kJ
Energetická hodnota kcal 528,6 kcal
Tuky 27,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 16,5 g
Sacharidy 63,2 g
    - z toho cukry 62,7 g
Bílkoviny 6,7 g
Sůl 0,19 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametry

Kategorie: Zdobení na dorty
Dekorace na dorty zdobení a sypání
Čokoládové zdobení
Výrobce Kovandovi
EAN 8594037362115
Kód produktu 362115

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Griliaš - kousky opražených oříšků a cukru 80g

Griliaš - kousky opražených oříšků a cukru 80g

Griliáš v podobě kousků opražených oříšků a cukru s chutí a vůní karamelu - 80 g.

63 Kč
78.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení hvězdičky 30g

Cukrové zdobení hvězdičky lze použít na zdobení perníčků, dortů a různých pohárů či cukroví. Neobsahu

54 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Trojbarevný kokos 90g

Trojbarevný kokos 90g

Jemný strouhaný kokos v několika zářivých barvách.

44 Kč
48.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorace kávová zrna hořká čokoláda 80g

Kávová zrna v hořká čokoláda na ozdobu cukrářských výrobků.

97 Kč
121.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks