Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Cukrová srdíčka perleťová bílá, růžová a červená (50 g)

Složení: cukr 88%, glukózový sirup, kukuřičný škrob, voda, kokosový olej, zahušťovadlo E414, lešticí látka šelak E904, vanilín, barviva E171, E172, E120 Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1699 kJ/401 kcal, tuky 1,9 g (z toho nasycené 1,8 g), sacharidy 9
PRODEJ UKONČEN
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Složení: cukr 88%, glukózový sirup, kukuřičný škrob, voda, kokosový olej, zahušťovadlo E414, lešticí látka šelak E904, vanilín, barviva E171, E172, E120 Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1699 kJ/401 kcal, tuky 1,9 g (z toho nasycené 1,8 g), sacharidy 95,3 g (z toho cukry 88 g), bílkoviny 0,1 g, sůl 0,1 g

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Výrobce dortis
EAN 2021000014291
Kód produktu DR-FL25927-1

Recenze

Ok
krásně zbarvené zdobení
Moc hezké jemné barvy
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

-14 %
Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g

Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g

69 Kč
59 Kč
73.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-20 %
Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky. Balení 80 g.
69 Kč
55 Kč
68.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-28 %
Cukrové zdobení červené pusinky 80g

Cukrové zdobení červené pusinky 80g

Cukrové zdobení červené pusinky. Balení 80 g.
69 Kč
50 Kč
62.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Srdcový valčík 80g

Cukrové zdobení Srdcový valčík. Balení 80 g.

110 Kč
137.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks