Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Snadno ozdobte své dorty, cupcakes a další s těmito bílými, růžovými a červenými posypkami ve tvaru srdce.

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

cukr, voda, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, bramborový škrob, rýžová mouka, přírodní vanilkové aroma, barviva: E120, E100.

Alergeny lepek

Země původu

Španělsko

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Technické parametry

Kategorie: Zdobení na dort srdce a srdíčka
Cukrové a čokoládové Valentýnské zdobení
Výrobce Dekora
EAN 8435599776449
Kód produktu 434040

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

- 14%
Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g

Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g

69 Kč
59 Kč
73.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 20%
Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky. Balení 80 g.
69 Kč
55 Kč
68.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 28%
Cukrové zdobení červené pusinky 80g

Cukrové zdobení červené pusinky 80g

Cukrové zdobení červené pusinky. Balení 80 g.
69 Kč
50 Kč
62.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Srdcový valčík 80g

Cukrové zdobení Srdcový valčík. Balení 80 g.

110 Kč
137.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks