Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Cukrové dekorace FunCakes v bílé a modré barvě je ideální pro zdobení košíčků. Samozřejmě jsou také skvělé pro muffiny, sušenky, dezerty a další cukrářské výrobky, které vás jen napadnou. Zdobení je určeno pro finální dekorování, bez nutnosti dalších úprav.

Hmotnost

Balení obsahuje: 60 g

Složení produktu

cukr, škrob (kukuřice, rýže), glukózový sirup, barva: E132, E171, glazura: E904, regulátor kyselosti: E330, rostlinný olej (kokos)

Alergeny lepek, mléko, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1589 kJ
Energetická hodnota kcal 379,7 kcal
Tuky 0,0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g
Sacharidy 96,0 g
    - z toho cukry 83,0 g
Bílkoviny 0,7 g
Sůl 0,1 g

Země původu

Holandsko

Další informace

Barva modrá / bílá
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Ledové království
Výrobce FunCakes
EAN 8720512694925
Kód produktu F51795

Recenze

Spokojenost
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Vykrajovátka sněhové vločky 8ks

Vykrajovátka sněhových vloček. V balení 8 ks různých velikostí.

256 Kč

Skladem 4 ks

Svíčka na dort Frozen 7,5cm

Svíčka na dort s motivem Frozen. Výška 7,5 cm.

84 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlé vločky, 1g

Jedlé vločky Decora. Balení 1g.

113 Kč
11300 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Marcipánová figurka olaf 5,5x5 cm, 20g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka Olaf, 20 g.

67 Kč
335 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Papírový dárkové krabičky Frozen 15,5x8,5x9cm 4ks

Daruj malým hostům kouzelnou pozornost v papírových krabičkách Frozen, které krásně doplní každou

190 Kč

Skladem > 5 ks
-28 %
Cukrové zdobení bílo-modré sněhové vločky 1kg

Cukrové zdobení bílo-modré sněhové vločky 1kg

Cukrové zdobení modro-bílé sněhové vločky. Balení 1 kg.
299 Kč
215 Kč
21.5 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy