Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 913 recenzí)
99 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
zackova.paja
★ ★ ★ ★ ★
borzo66
★ ★ ★ ★ ★
Lenka Š.
Bezproblémový nákup

S barevným cukrem FunCakes – Broze Gold – je možné mnoho dekorací, například okraj dortu nebo zdobení sušenek a cakepops. Baleno v praktické nádobě s roztíracím prostředkem. Skladujte při teplotě 8 °C až 24 °C v suchém prostředí. Složení: cukr (99 %), barvivo: E172, lešticí látka: E904, rostlinný olej (kokosový). Skladujte na tmavém místě při teplotě 15–22 °C.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Barevný dekorační cukr
Výrobce FunCakes
EAN 8720512696707
Kód produktu f53040

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dekorační cukr zlatý 80g

Dekorační cukr zlatý. Balení 80 g.

73 Kč
91.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové krystalky bronzově zlaté 80g

Cukrové krystalky bronzově zlaté. Balení 80 g.

62 Kč
77.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorační cukr stříbrný 80g

Dekorační cukr stříbrný. Balení 80 g.

87 Kč
108.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové krystalky modré 80g

Cukrové krystalky modré. Balení 80 g.

62 Kč
77.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks