Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Perličky s průměrem cca 0,4 milimetru světle fialové barvy na zdobení dortů, rolád, zákusků a cukroví, ale také na muffiny nebo zmrzlinové i ovocné poháry. Skladují se v teplotě 20 až 25° Celsia.

Složení: dextroza, cukr 31,4%, glukozový sirup pšeničný, rýžová mouka, E120, E132, E171, E555 - prostředek proti spékání, glazurovaní prostředek E904, přírodní aroma, kyselina citronová E330, rostlinný tuk kokosový a sůl. Obsahují alergeny lepku, přidaných solí, sacharozy a fruktozy

Složení produktu

dextroza, cukr 31,4%, glukozový sirup pšeničný, rýžová mouka, E120, E132, E171, E555 - prostředek proti spékání, glazurovaní prostředek E904, přírodní aroma, kyselina citronová E330, rostlinný tuk kokosový a sůl

Alergeny lepek

Další informace

Barva fialová
Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Výrobce dortis
EAN 2017000004226
Kód produktu DR-FL25858

Recenze

Krásné perličky, jako na obrázku.
????????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Čokoládové kamínky v barevné krustě (70 g)

Čokoládové kamínky v barevné krustě. Balení 70 g.

52 Kč
74.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zlaté perličky 30g

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-27 %
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
109 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks