Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Vyrobeno v Německu
Cukrové zdobení barevné perličky 125g
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Naše pestrobarevné cukrové perly rozzáří oči i doma. Naše barevné dekorace pomáhají vytvářet sušenky, dorty, cupcaky, malé dezerty a zmrzlinové výtvory. Jednoduše je podle libosti nasypte na polevu nebo polevu, než zaschne. Pokud má váš výtvor pevný povrch, můžete jako základ jednoduše použít kvalitní jedlé lepidlo. Extra velká nádoba s malým otvorem a klopovým víkem umožňuje snadné dávkování ozdob a opětovné uzavření nádoby.

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 125 g

Složení produktu

Dextróza, obilné perly (rýžová mouka, kukuřičné otruby), cukr, glukózový sirup, koncentrát (spirulina, ředkvička, citron, světlice barvířská, batáty, černý rybíz), leštící látka včelí vosk, bílý a žlutý.

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1540 kJ
Energetická hodnota kcal 368 kcal
Tuky 0,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 89 g
    - z toho cukry 69 g
Bílkoviny 1,4 g
Sůl 0,09 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva mix
Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Duha
Výrobce RUF
EAN 4002809025723
Kód produktu 12572

Recenze

SPOKOJENOST
krasne barvy
Moc pěkné zdobení, jsem spokojená. Určitě objednám znovu, není tvrdé na kousnutí, pro děti ideální.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 27%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
109 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651

Zdobení fotbal 90g 0651

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

228 Kč
253.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks