Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Cukrové perličky na zdobení cukroví, pohárů, dezertů a na vánoční cukroví. Cukrové zdobení 100g mini perličky jsou vyrobeny z přírodních extrakčních barviv. Není potřeba žádná složitá příprava, zdobení je určeno k finálnímu zdobení cukrářských a pekařských výrobků. Průměr perličky 1,5 mm, v balení 100 g, mix barev.

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

cukr, škrob (z pšenice a kukuřice), glukózový sirup, barviva: E120, E160a; rostlinný olej z kokosu a řepky, potahovací látka: bílý včelí vosk.

Alergeny lepek, mléko, skořápkové plody, sója, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1634 kJ
Energetická hodnota kcal 390,4 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 96 g
    - z toho cukry 75 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Další informace

Barva mix
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Produkty
Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrový máček
Výrobce Decora
EAN 8024622047658
Kód produktu 2081106

Recenze

100 %
Miniperličky používám na zdobení perníčků – do vlhké polevy tisknu dekoraci. Výsledek působí velmi efektně. Hodí se na svatební perníčky i dárky k narozeninám.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651

Zdobení fotbal 90g 0651

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

228 Kč
253.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 27%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
109 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks