Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Cukrové zdobení perličky barevné 80g

Cukrové zdobení v podobě barevných perliček je vhodné jako přízdoba dortů, zákusků či pohárů.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 2.10.2026

51 Kč
63.8 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Barevné cukrové zdobení bude skvěle vypadat na dortech, cukroví, ale třeba také na poháru se šlehačkou, na zmrzlině a pudingu. Malé barevné perličky můžete využít dle vlastní fantazie. Jedlá dekorace bez chemických barviv.


 


Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, glukózový sirup, dextrin, barviva: kurkumin, košenila, brilantní modř FCF, karoteny, annatto, oxid titaničitý, leštící látka: včelí vosk, protispékavá látka: trikřemičitan hořečnatý Talek, olej řepkový rostlinný, aroma: pomerančové a citronové

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1657 kJ
Energetická hodnota kcal 395,9 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 97 g
    - z toho cukry 95 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Česká republika

Výrobní společnost
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrový máček
Duha
Výrobce Kovandovi
EAN 8594037361316
Kód produktu 361316

Recenze

Spokojenost
100 %
super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 27%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
109 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651

Zdobení fotbal 90g 0651

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

228 Kč
253.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks