Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Formy inspirované světem závodních aut. Každý prvek z tohoto cukrového sypání je perfektní pro narozeninové oslavy, tematické akce a párty hry věnované milovníkům malých objemných nákladů, nákladních automobilů a pracovních vozidel. Díky jasným barvám a detailnímu designu dodají tyto posypy okamžitý dekorativní efekt a velký dopad vašim výtvorům z dortového designu. Hlavní vlastnosti Výrobce: PME Množství: 25 g Typ dekorace: Dekorativní posypka v cukru Téma: staveniště Forma: různé dekorace s tématikou zahrady Připraveno k použití: Ano Skladování: na chladném a suchém místě Plně jedlé Složení Dextróza, kukuřičný škrob, dextrin, zahušťovadlo (E414), antiaglomerační látka (E470B), aroma, smalantové látky (E904, E903), barviva (E153, E160A, E172, E120). Návod k použití Posypte posypkou již zdobený nebo zdobený dort. Jemně přitlačte pro lepší přilnutí. Aplikujte nejlépe na suchý nebo vlhký povrch. Po použití obal uzavřete, aby se zachovala čerstvost. Ideální pro: Narozeninové dortíky s motivem zahrady Dětské dorty Zdobené sušenky Sladký stůl (probíhá příprava). Dezert na večírky a speciální akce.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametry

Kategorie: Jedlé ozdoby s motivy
Cukrové 3D zdobení na cupcakes
Výrobce PME
EAN 5056844801162
Kód produktu skb1031

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Cukrové zdobení sedmikráska 12mm, 25g

Cukrové zdobení - sedmikráska. Balení 25 g.

62 Kč
248 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Disco Cowgirl 25g

Cukrové zdobení Disco Cowgirl. Balení 25 g.

62 Kč
248 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení Dinosauři zelené 80g

Vydej se do světa dinosaurů i při pečení – zelené cukrové zdobení s dinosauřími motivy dodá dortům

90 Kč
112.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení víla/princezna 25g

Cukrové zdobení víla/princezna. Balení 25 g.

62 Kč
248 Kč / 100g

Skladem > 5 ks