Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Akce
- 45%
Cukrové zdobení Něžné pohlazení 80g

Cukrové zdobení Něžné pohlazení 80g

Cukrové zdobení Něžné pohlazení. Balení 80 g.
109 Kč
60 Kč
75 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 45%
Cukrové zdobení Červený koktejl 80g

Cukrové zdobení Červený koktejl 80g

Cukrové zdobení Červený koktejl. Balení 80 g.
109 Kč
60 Kč
75 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 35%
Cukrové zdobení Faraonovo zlato 80g

Cukrové zdobení Faraonovo zlato 80g

Cukrové zdobení Faraonovo zlato. Balení 80 g.
109 Kč
71 Kč
88.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 14%
Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g

Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g

69 Kč
59 Kč
73.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks