Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Extra jemné krystaly cukru, třpytivý efekt, živé, lesklé a brilantní. Ozdobný cukr připravený k použití, 100 g, ideální na zdobení dortů, sladkých sušenek a cupcaků. Ozdobte své cukroví, dorty a cukroví třpytivým efektem díky barevným krystalům cukru s přírodními extrakčními barvivy.

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

Cukr, Aroma, Barva: E171, Glazura: E904

Alergeny arašídy, lepek, mléko, skořápkové plody, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1683 kJ
Energetická hodnota kcal 402,2 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 99 g
    - z toho cukry 99 g
Bílkoviny 0,0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,0 g

Země původu

Itálie

Další informace

Barva žlutá
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Barevný dekorační cukr
Výrobce Decora
EAN 8024622072452
Kód produktu 9262108

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dekorační cukr zlatý 80g

Dekorační cukr zlatý. Balení 80 g.

73 Kč
91.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové krystalky bronzově zlaté 80g

Cukrové krystalky bronzově zlaté. Balení 80 g.

62 Kč
77.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové krystalky modré 80g

Cukrové krystalky modré. Balení 80 g.

62 Kč
77.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
- 19%
Cukrové krystalky stříbrné 80g

Cukrové krystalky stříbrné 80g

Cukrové krystalky stříbrné. Balení 80 g.
158 Kč
128 Kč
160 Kč / 100g

Skladem > 5 ks