Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 913 recenzí)
99 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
zackova.paja
★ ★ ★ ★ ★
borzo66
★ ★ ★ ★ ★
Lenka Š.
Bezproblémový nákup

Barevný cukr FunCakes v červené barvě je ideální pro krásné dekorace. Použijte tento barevný cukr od FunCakes k vytvoření nespočtu dekorativních akcentů. Je ideální pro zdobení cake pops! Ale je skvělý i na okraje dortů nebo cupcakes. Používejte cukr se šablonou a snadno proměňte své sušenky v lahodné pochoutky. Znovuuzavíratelné balení. Barevný cukr dodává zvláštní nádech nejen dortům a sušenkám, ale i okrajům koktejlových sklenic. Jednoduše ponořte okraj každé koktejlové sklenice do trochy šťávy a poté do barevného cukru. Složení Cukr, barviva E120 a E160a, invertní cukrový sirup. Obsah Přibližně 80 g Doporučení pro skladování Skladujte při teplotě 8 °C až 24 °C na suchém místě.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Barevný dekorační cukr
Výrobce FunCakes
EAN 8720512698114
Kód produktu f53320

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dekorační cukr zlatý 80g

Dekorační cukr zlatý. Balení 80 g.

73 Kč
91.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové krystalky bronzově zlaté 80g

Cukrové krystalky bronzově zlaté. Balení 80 g.

62 Kč
77.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorační cukr stříbrný 80g

Dekorační cukr stříbrný. Balení 80 g.

87 Kč
108.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
- 19%
Cukrové krystalky stříbrné 80g

Cukrové krystalky stříbrné 80g

Cukrové krystalky stříbrné. Balení 80 g.
158 Kč
128 Kč
160 Kč / 100g

Skladem > 5 ks