Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Originální výrobek na českém trhu! Vhodné jako přízdoba slavnostních zákusků, dezertů a cukroví. Na krémech a jiných dezertech uvolňujících vlhkost aplikujte co nejpozději před podáváním.

Hmotnost

Balení obsahuje: 30 g

Složení produktu

cukr, rýžový škrob, kukuřičný škrob, glukózový sirup, aroma: vanilka,barvivo: E100, E122, E131, E174. Barvivo E122 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1671,1 kJ
Energetická hodnota kcal 399,3 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 98,3 g
    - z toho cukry 91,2 g
Bílkoviny 0 g

Země původu

Česká republika

Výrobní společnost
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Výrobce Kovandovi
EAN 8594037360647
Kód produktu 360647

Recenze

????
100 %
Krásně lesklé, hezčí než na obrázku.
Krásné barvy
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Čokoládové kamínky v barevné krustě (70 g)

Čokoládové kamínky v barevné krustě. Balení 70 g.

52 Kč
74.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zlaté perličky 30g

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 27%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
109 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks