Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Figurka na dort hokejista červený dres 6cm z kokosové hmoty

Figurka na dort hokejista v červeném provedení. Vyroben z kokosové hmoty. Výška 5 cm.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 1.10.2026

60 Kč
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Ručně modelovaná 3D postavička hokejisty. Na výrobu byla použita modelovací kokosová hmota s příchutí a aroma sladkých mandlí. Lze s ní ozdobit dorty, rolády, zákusky a další.

Složení produktu

cukr, glukóz.sirup, suš.mléko, kokos, voda, mandlové aroma, kakaový prášek,vaječný bílek konzer.E202, barviva E151,E102*,E110*,E122*. *Tato barviva mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Alergeny mléko, skořápkové plody, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1763 kJ
Energetická hodnota kcal 421,3 kcal
Tuky 7,8 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 7,3 g
Sacharidy 84,2 g
    - z toho cukry 78,8 g
Bílkoviny 1,6 g
Vláknina 2 g
Sůl 0,14 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
Richard Fagoš
Hlavní 256 Čelechovice na Hané 798 16
fagos@volny.cz
www.fagos.cz

Technické parametry

Kategorie: Jedlé figurky na dort
Jedlé figurky z cukrovo - kokosové hmoty
Výrobce Fagos
EAN 8594027396120
Kód produktu 3.284.4

Recenze

Krásná figurka, hezčí, než na fotce
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Figurka na dort Minecraft Alex 30g z kokosové hmoty

Figurka na dort Minecraft Alex, 30 g. Vyroben z kokosové hmoty.

62 Kč
206.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort beruška 30g z kokosové hmoty 4x3cm - Fagos

Figurka na dort beruška, 30 g. Vyrobena z kokosové hmoty.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort krtek 3D 60g z kokosové hmoty 3x6cm - Fagos

Figurka na dort krteček 3D, 60 g. Vyroben z kokosové hmoty.

99 Kč
165 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort žába 5x4cm z kokosové hmoty

Figurka na dort žába. Vyrobena z kokosové hmoty. Rozměry 5 x 4 cm.

68 Kč

Skladem > 5 ks