Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Food Colours Třpytky v rozprašovači New Gold Shimmering (5 g)

Třpytky v rozprašovači od Food Colours, odstín New gold shimmering. Balení 5 g.

Skladem poslední 1 kus
U vás zítra 1.10.2026

178 Kč
3560 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Metalické jedlé barvivo ve spreji se zářícím/třpytivým leskem pro rychlé zdobení ve zlaté barvě. Tento lesklý, jemný prášek je umístěn ve vhodné lahvičce s pumpičkou ve formě suchého spreje. Aplikace, která nevyžaduje ředění. Před použitím stačí protřepat. Pumpičku můžete odšroubovat a barvivo použít nasucho nanesením na štětec (např. zatřesením špičkou štětce nebo jej můžete smíchat s trochou lihu či vody pro zředění, např. pro malování nápisů nebo dekorace. Barvivo lze smíchat přímo s cukrovou pastou, polevou nebo zrcadlovou polevou. Využití: - cukrová pasta (plastová poleva), královská poleva, marcipán, zrcadlová poleva, makronky, čokoládové ozdoby, pralinky, máslový krém, ganache, jedlý papír, isomalt, jedlá krajka. Příklad použití: Na povrch potřeného dortu, čokoládové ozdoby nebo plastelíny položte cukrářskou šablonu se vzorem dle vašeho výběru a nastříkejte barvu, abyste dosáhli překvapivého a rychlého efektu dekorace. Návod k použití: Příprava povrchu: Ujistěte se, že povrch dezertu je suchý a bez jakýchkoliv nečistot. V případě polevových hmot nebo krémů se doporučuje jejich řádné vytvrzení. Před použitím obal jemně protřepejte, aby se pigmenty rovnoměrně rozprostřely. Držte sprej ve vhodné vzdálenosti cca 10-20 cm od zdobeného prvku a rovnoměrně, ale jemně nastříkejte malé množství barviva na povrch dezertu, čímž dosáhnete požadovaného barevného efektu. Toto lesklé barvivo můžete použít jako prach na vyprášení formiček na pralinky nebo čokoládu. Dávkování: quantum satis (To znamená, že daná látka je použita v nejnižší dávce nutné k dosažení zamýšleného účinku)

Hmotnost

Balení obsahuje: 5 g

Složení produktu

křemičitan hlinitodraselný E555, barviva: oxid železitý E172.

Země původu

Polsko

Další informace

Barva zlatá
Výrobní společnost
Food Colours Bożena Perczak S.J.
Ul. Robotnicza 14A, 97-300 Piotrków Trybunalski
office@foodcolours.pl
www.foodcolours.pl

Technické parametry

Kategorie: Jedlé třpytky - glittery
Třpytky ve spreji a glitry na cupcake
Třpytky v rozprašovači
Výrobce Food Colours
EAN 5902211697152
Kód produktu DR-WS-P-1855-N

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Třpyt dekorační disco Gold Hologram


146 Kč
811.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Kouzelné třpytky Silver 3g

Dodej dortům, cupcakes, sušenkám i čokoládovým dekoracím jemný stříbrný třpyt s duhovým od

131 Kč
4366.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Třpytky v rozprašovači 10g modré

Třpytky v rozprašovači modré pro rychlé zdobení vašich jedlých výtvorů. Balení 10 g.

199 Kč
1990 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Kouzelné třpytky Island Lagoon 3g

Kouzelné třpytky Island Lagoon. Balení 3 g.

133 Kč
4433.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks