Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Akce
- 18%
Forma na čokoládu hvězdy 20x12x1,2cm

Forma na čokoládu hvězdy 20x12x1,2cm

Myčka - nelze použít Myčka - nelze použít
Forma na čokoládu z polykarbonátu ve tvaru hvězdiček. Rozměry 20x 12 x 2,2 cm.
Skladem 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

229 Kč
188 Kč
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Polykarbonátové formy na čokoládové hvědzy jsou vhodné pro výrobu vlastních malých pralinek. Tato čokoládová forma ve tvaru cupcakes je ideální pro vytvoření krásných domácích čokoládových hvězdiček pro každou příležitost. Naplňte tyto čokoládové mini hvězdy pěnou či krémem nebo je použijte čisté jako aplikaci na dort. Domácí čokolády chutnají mnohem lépe než běžná čokoláda. S těmito profesionálními čokoládovými formami si můžete snadno vytvořit vlastní sladké čokolády. Forma z polykarbonátu zajistí snadné vyjmutí hotového výrobku. Rozměry 20x 12 x 2,2 cm.

Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Formy na čokoládové pralinky
Vánoce
Forma na pralinky
Polykarbonátové formy na čokoládu
Výrobce Decora
EAN 8024622050108
Kód produktu 0050081

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Pro práci s čokoládou se vám bude hodit

Digitální kuchyňská váha 5kg

Lehká digitální kuchyňská váha s přesností na 1 g ti pomůže navážit suroviny přesně, rychle a bez zby

273 Kč

Skladem > 10 ks

Nástroj na odřezávání a vyřezávání čokolády oválný

Nástroj pro modelování a odřezávání čokolády vám umožní vytvořit dokonalé dekorace.

376 Kč

Skladem poslední 1 kus

Zchlazovací sprej na čokoládu, 400 ml

Zchlazovací sprej na čokoládu. Balení 400 ml.

280 Kč
70 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
-29 %
Temperovací přístroj na čokoládu žlutý včetně forem a příslušenství

Temperovací přístroj na čokoládu žlutý včetně forem a příslušenství

Praktický temperovač na čokoládu se dvěma samostatnými nádobami ti usnadní rozpouštění čokolády i
984 Kč
699 Kč

Skladem > 5 ks

Speciální digitální teploměr pro temperování

Speciální digitální teploměr k temperování čokolády.

387 Kč

Skladem > 10 ks

Lžíce na dekorování 18cm

Profesionální lžíce na dekorování pro vytváření nejrůznějších vzorů, plnění košíčků, apod. Délka 1

63 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Vytvořte originální čokoládu pomoci čokotransfetu

Transfer fólie 40x25cm Daisy Rose

Transfer folie na čokoládu. Rozměr 40 x 25 cm, vzor Daisy Rose.

93 Kč

Skladem > 10 ks

Transfer fólie 40x25cm Pink Paradise

Transfer folie na čokoládu. Rozměr 40 x 25 cm, vzor pink paradise.

93 Kč

Skladem > 10 ks

Transfer fólie 40x25cm Tempete

Transfer folie na čokoládu. Rozměr 40 x 25 cm, vzor Tempete.

68 Kč

Skladem > 5 ks

Transfer fólie 40x25cm VERDURE

Transfer folie na čokoládu. Rozměr 40 x 25 cm, vzor Verdure.

81 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Bombasei transfer fólie Fotbalové míče tmavé 36,5 x 25 cm

Rozměr: 36,5 x 25 cm (vzor cca 33,5 x 23 cm) Fólie na dekoraci čokolády k použití zejména na prali

74 Kč

Na objednávku 4-8 dní

Transfer fólie 40x25cm kytičky

Transfer folie na čokoládu. Rozměr 40 x 25 cm, vzor kytičky.

93 Kč

Skladem > 10 ks

Další tématické vánoční zboží

Vykrajovačka Hvězda 5 dílů 124979 Orion

Vykrajovačky HVĚZDA můžete použít samostatně, ve větším tvaru vykrojit menší vykrajovačkou střed typi

133 Kč

Skladem 4 ks

Třpytky v rozprašovači gold 10g

Třpytky v rozpašovači gold. Balení 10 g.

184 Kč

Skladem > 10 ks

Foliový košíčky na cupcake zlatý 30ks

Zlaté fóliové košíčky na mini cupcakes. V balení 30 ks.

57 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Cukrové zdobení vánoční hvězdičky 80g

Cukrové zdobení vánoční hvězdičky. Balení 80 g.

69 Kč
86.3 Kč / 100g

Není skladem

Cukrové zdobení 90g Every year od Ross Antony

Cukrové zdobení Every Year by Ross Antony. Balení 90 g.

211 Kč
234.4 Kč / 100g

Není skladem

Krabička na cukroví červená 22x20x9,7cm

Červená krabička na cukroví. Rozměry 22x20x9,7 cm.

92 Kč

Skladem > 10 ks