Každá formička má dvě části, které se před naplněním spojí dohromady. Do těsta vytlačte důlek a naplňte krémem či marmeládou. Pak jednu část formy odstraňte a medvídka nebo kočičku opatrně vyloupněte a přitiskněte spodní částí na připravený piškot. Formičku nemusíte vysypávat, stačí ji vyložit kouskem folie či mikroténového sáčku. Formičky můžete použít na přípravu cukroví typu vosí hnízda i na tvarování marcipánu.
Výrobní společnost
Retroplast Kladno
Lidických žen 1840 Kladno 27202
info@reproplast.cz
www.reproplast.cz
Abychom ti mohli přidat produkt do oblíbených, je potřeba se přihlásit. Pokud ještě nemáte svůj účet, zaregistrujte se prosím. Po přihlášení můžete čerpat i výhody věrnostního programu a nakupovat levněji až o 15%.
Po přihlášení přidejte produkt do oblíbených.
Zapomenuté heslo
Poslat dotaz prodejci
Hlídat cenu a dostupnost
Přidat novou recenzi produktu
Recenze mohou psát pouze zákaznící, kteří produkt zakoupili.
Jak mohu ohodnotit produkt?
Po nákupu přijde vždy zákazníkům formulář e-mailem k ohodnocení produktu, kde mohou vložit vlastní zkušenost se zakoupeným výrobkem.