Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Jedlé fixy

Široký sortiment jedlých cukrářských per. S jedlým fixem na dort snadno nanesete jakékoli informace a díky dvojitému hrotu precizně dáte charakter a oživíte každou svou sladkou postavičku (figurku). Jedlý fix na dorty umožňuje libovolně malovat na marcipán. Díky nim si můžete na dort nakreslit, co chcete. Cukrové fixy usnadní zdobení perníčků. Jaký je rozdíl mezi cukrovými pery a gelovými pery? Gelová pera jsou na gelové bázi, mírně průhledná. Cukrové fixy jsou celobarevné a mají sladší chuť. Obě varianty jsou vhodné na zdobení perníčků. Cukrářské fixy plní roli malířských a barevných fixů především na cukrovou hmotu a oplatkový papír. Černá fixa dokonale zvýrazní konturu dekorace.


Počet produktů: 51

Jedlý fix černý

Jedlý fix na vytváření černých linek a nápisů. Černá barva.

83 Kč
6384.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Jedlé fixy sada 8 barev - RUF

Jedlé fixy sada 8 barev - RUF

Sada jedlých fixů obsahuje osm různých barev. Fixy jsou naplněny potravinářským barvivem.

258 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Fractal - Black (1,3 g) 6211 dortis

Jedlý fix plněný potravinářskou barvou, černý 1,3g.

145 Kč
11153.8 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Oboustranný jedlý fix - černá barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Černá barva.

129 Kč
2580 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlé fixy zlatá a stříbrná set 2 kusy

Jedlé fixy zlatá a stříbrná, Sugarflair. Balení 2 ks.

124 Kč
4769.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Přehrát video
Jedlé fixy 6ks barevné

Jedlé fixy 6ks barevné

Balení jedlých fixů pro kreslení detailů a přesných linek na dortech, sušenkách a figurkách.

288 Kč

Skladem > 10 ks

Oboustranný jedlý fix - Tmavě zlatá barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Tmavě zlatá barva.

140 Kč
2800 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Oboustranný jedlý fix - Světlé zlatá barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Světle zlatá barva.

128 Kč
2560 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý fix Fractal - Red (1,3 g) 6203 dortis

Jedlý fix červený, 1,3g.

132 Kč
10153.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Fractal - Leaf Green světle zelený (1,3 g)

Jedlý fix na malování na dorty, oplatky apod.

122 Kč
9384.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý fix Fractal - Royal Blue tmavě modrý (1,3 g)

Jedlý fix na malování na dorty, oplatky apod.

132 Kč
10153.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý potravinářský fix – zelený 2g

Jedlý potravinářský fix zelený. Balení 2 g.

103 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý potravinářský fix – fialový 2g

Jedlý potravinářský fix fialový. Balení 2 g.

104 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Fractal - Lemon Yellow žlutý (1,3 g)

Jedlý fix na malování na dorty, oplatky apod.

132 Kč
10153.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Oboustranný jedlý fix - červená barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Červená barva.

119 Kč
2380 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý potravinářský fix – modrý 2g

Jedlý potravinářský fix modrý. Balení 2 g.

104 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Sky Blue 1,3g

Jedlý fix Sky Blue je naplněn potravinářskou barvou, kterou namalujete detaily, ornamenty i obrázky n

122 Kč
9384.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Oboustranný jedlý fix - královsky modrá barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Královská modrá barva.

117 Kč
2340 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý fix Brown 1,3g

Hnědý jedlý fix na finální zdobení dortů, 1,3 g.

121 Kč
9307.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Rose 1,3g

Růžový jedlý fix na dorty, oplatky, perníčky, 1,3 g.

114 Kč
8769.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlé fixy sada 6 barev

Fixy vhodné pro dekoraci potahových hmot. Barvy: červená, žlutá, zelená, modrá, fialová, růžová

337 Kč
432.1 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Oboustranný jedlý fix - Dusky růžová barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Růžová barva.

118 Kč
2360 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Oboustranný jedlý fix - Listová zelená barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Listová zelená barva.

115 Kč
2300 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Jedlý fix Moss green 2g

Jedlý fix moss green. Balení 2 g.

106 Kč
5300 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Jedlý fix Orange 1,3g

Jedlý fix oranžový, 1,3 g.

121 Kč
9307.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Sunde Pink 2g

Jedlý fix sunde pink. Balení 2 g.

106 Kč
5300 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Jedlý fix silný Sugarflair Blue M302 dortis

Silný jedlý fix na malování na dorty.

115 Kč
5750 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlý fix Lila 1,3g

Jedlý fix v lila barvě je naplněn potravinářským barvivem.

121 Kč
9307.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Tangerine - Mandarinka

Jedlý fix tangerine. Balení 2 g.

115 Kč
5750 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Oboustranný jedlý fix - světle zelená barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Světle zelená barva.

106 Kč
2120 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Oboustranný jedlý fix -Žlutá barva

Oboustranný jedlý fix nebo také potravinářské pero. Žlutá barva.

117 Kč
2340 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Jedlý fix Turquoise 1,3g

Fix naplněný potravinářským barvivem v tyrkysové barvě, 1,3 g.

121 Kč
9307.7 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Jedlý fix Eggplant 1,3g

Jedlý fix na malování na dortech a jedlých oplatkách.

121 Kč
9307.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dekorativní fix - White (1,3 g) 6724 dortis

Jedlý fix na malování na dorty, oplatky apod.

147 Kč
11307.7 Kč / 100g

Na objednávku 4-8 dní

Jedlý fix Autumn Gold

Jedlý fix autumn gold. Balení 2 g.

103 Kč
5150 Kč / 100g

Není skladem

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.