Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Jedlé konfety zlaté hvězdičky 1g

Jemné jedlé hvězdičky ve zlaté barvě dodají dortům, cupcakes i dezertům slavnostní třpyt, aniž by zakryly jejich původní zdobení.

Skladem > 5 ks
U vás 5.10.2026

119 Kč
11900 Kč / 100g
Ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Stačí několik drobných hvězdiček a i jednoduchý dezert získá slavnostní a elegantní vzhled. Jedlé konfety PME mají podobu velmi jemných zlatých hvězdiček, které se krásně lesknou na hladké polevě, krému, čokoládě i potahovací hmotě. Hodí se na narozeninové dorty, vánoční cukroví, silvestrovské dezerty, svatební sladkosti i dorty s motivem vesmíru, kouzel nebo noční oblohy.

Hvězdičky můžeš jemně nasypat přímo na povrch dortu, cupcakes, makronek, sušenek, pralinek nebo pohárových dezertů. Nejlépe přilnou k ještě měkkému krému, čokoládě nebo polevě. Na suchý fondán je můžeš připevnit pomocí nepatrného množství jedlého lepidla. Díky nízké hmotnosti se snadno rozptýlí po povrchu a vytvoří decentní třpytivý efekt bez těžkých nebo vystouplých dekorací.

Praktická průhledná lahvička se šroubovacím uzávěrem pomáhá chránit jemné zdobení před rozsypáním a vlhkostí. Balení obsahuje 1 g, což u takto lehkých konfet vystačí na ozdobení více menších dezertů nebo jednoho dortu.

Hlavní výhody:

  • jemné hvězdičky s elegantním zlatým efektem,
  • vhodné na dorty, cupcakes, sušenky i pralinky,
  • snadné zdobení bez speciálních pomůcek,
  • hodí se pro vánoční, narozeninové i vesmírné motivy,
  • na dezertu působí lehce a nepřekrývají ostatní dekorace,
  • praktické uzavíratelné balení.



Výživové údaje na 100 g:

Energetická hodnota: 1380 kJ / 330 kcal

Tuky: 0 g

– z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g

Sacharidy: 83 g

– z toho cukry: 0 g

Bílkoviny: 0 g

Sůl: 0,88 g

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 g

Složení produktu

Zahušťovadlo: E464, barvivo: E172.

Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení ledová královna 90g 0602

Zdobení ledová královna 90g 0602

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

214 Kč
237.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Cukrové zdobení zlaté hvězdičky 80g

Cukrové zdobení zlaté hvězdičky 80g

Cukrové zdobení zlaté hvězdičky. Balení 80 g.

122 Kč
152.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové vánoční zdobení Santovi čepičky 12ks

Cukrové vánoční zdobení Santovy čepičky. 12 ks v balení.

90 Kč

Skladem > 10 ks