Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír Frozen
Jedlý papír pro holky
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9000214_kruh

Recenze

100 %
Super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Silikonová formička rampouchy 10,5x5,5cm - Cakesicq

Silikonová formička na tvorbu ledových rampouchů.

206 Kč

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota sada modrých hmot 5x100g

Sada potahovacích hmot v modrém provedení. 5 x 100 g.

237 Kč
47.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Ubrus na stůl 180x120cm Frozen

Plastový ubrus na stůl Frozen. Rozměry 180 x 120 cm.

138 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Potahovací hmota světle modrá 250g

Potahovací hmota FunCakes Baby Blue s jemnou vanilkovou chutí je pružná a snadno zpracovatelná, ideál

90 Kč
36 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení Zimní pohádka 80g

Cukrové zdobení Zimní pohádka. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 Aqua Blue 250g

Marcipán modré barvy z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 250 g v balení.

123 Kč
49.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks