Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Kakaové máslo od Roxy & Rich s efektem jiskřivého lesku lze použít na čokolády, dorty a zákusky. Vybrat si můžete z mnoha barev. Je 100 % jedlé, bezlepkové a bez laktózy, vhodné i pro vegetariány a vegany. Barva se taví přímo v nádobě v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni a poté je připravena k použití, když je tekutá - velmi snadné použití. Přebytečná barva v lahvičce ztuhne a lze ji použít znovu jindy. Zahřívejte vždy jen 10 sekund, protřepejte a znovu 10 sekund zahřívejte – pozor, ať se nepřipálí. Barva kakaového másla by se neměla temperovat. Lze nanášet štětcem, airbrushem nebo prsty.

Hmotnost

Balení obsahuje: 56 g

Složení produktu

Kakaové máslo, barvivo: E170, E133, E102. E102 může mít negativní dopad na aktivitu a schopnost dětí soustředit se

Země původu

Kanada

Další informace

Barva zelená
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametry

Výrobce Roxy and Rich
EAN 752830625617
Kód produktu bc2.016st

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Kakaové máslo barevné 78g sky blue

Kakaové máslo barevné sky blue od Roxy and Rich. Balení 78 g.

262 Kč
335.9 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Kakaové máslo barevné 56g cardinal red

Barevné kakaové máslo oživí každý dezert. Barva cardinal red. Balení 78 g.

272 Kč
485.7 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Kakaové máslo barevné 78g mandarin orange

Barevné kakaové máslo oživí každý dezert. Barva mandarin orange. Balení 78 g.

261 Kč
334.6 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Kakaové máslo barevné 78g tuscan brown

Kakaové máslo barevné tuscan brown od Roxy and Rich. Balení 78 g.

262 Kč
335.9 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus