Loading...

Cena


Doprava zdarma, ověřeno zákazníky, garance vrácení peněz, 99% zboží skladem

Krabice na cukroví

V této kategorii najdete krabice a dózy pro snadné skladování cukroví, sušenek a dalších pochutin. Dózy na sušenky s víkem uchovají Vaše sladkosti dlouho čerstvé a navíc krásně vypadají. Vyberte si ze široké nabídky motivů pro všechny příležitosti. Dózy jsou k dostání v sadách více kusů, které obsahují malé dózičky a větší dózy. Každá z dóz v sadě je jinak zdobená. Dózy a dózičky jsou vhodné i jako obal na jedlý dárek pro Vaše blízké.


Cena
Krabice na cukroví jsou nezbytné pro uchovávání i skladování různých druhů zákusků. U nás najdete jednorázové papírové krabice, i plechové dózy s víkem, které po umytí vodou a mýdlem lze použít opakovaně.
Dózy na sušenky mají několik krásných vzorů. Budou ozdobou Vaší kuchyně. Můžete je používat pro uchování všech typů sladkostí. K dostání jsou po sadách více kusů s různými motivy. Na Vánoce si jistě vyberete dózy s krásnými vánočními a zimními motivy, ve kterých můžete uchovávat cukroví, nebo je využijete jako dárkový obal, do kterého naskládáte vánoční cukroví pro Vaše blízké. Další krásně dekorované dózy (se zvířátky, květy, růžičkami...) pak budete využívat po zbytek roku. Dózy jsou k dostání v mnoha různých velikostech, čtvercové i kulaté.
Z plechu je vyrobená také luxusní dóza na dort. Je ze dvou dílků: dortového tácu a víka, s lesklým povrchem a výrazně barevným vzorkem. Víko zabrání osychání dortu. Tato dóza bude vypadat krásně na Vašem stole.
Pro přenášení dortů využijete jednorázové kartonové krabice na dorty a jiné zákusky. Jsou vyrobené z bílého kartonu, který se dodává v rozloženém stavu a je třeba jej sestavit. Kartonová krabice Vám pomůže při přepravě dezertů a zároveň zabrání jejich osychání. Bílou krabici můžete navíc ještě nadekorovat třeba nálepkami nebo na ni napsat věnování pro oslavence. Krabice na cukroví a dózy na sušenky jsou důležitou součástí cukrářského vybavení.
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.


Váš názor nás zajímá!


Zboží
dle barev