Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Marcipánová figurka kohout 5,5x5 cm, 40g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ve tvaru kohouta od Frischmann Vyškov.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 2.10.2026

79 Kč
197.5 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Ručně modelované figurky z pravého marcipánu s obsahem mandlí 36 %. Marcipánové figurky jsou barvené kvalitními a schválenými potravinářskými přípravky. Nejsou používána tzv. azobarviva, která ovlivňují mozkovou činnost a pozornost dětí. Jsou tvarově stálé, přitom stále měkké. Lze je použít jako dárek i jako jedlou dekoraci k různým příležitostem. Výrobek je zabalen v hygienickém a velmi praktickém sáčku.

Hmotnost

Balení obsahuje: 40 g

Složení produktu

cukr, mandle (36%), voda, invertní cukrový sirup, udržovač vlhkosti (sorbit, invertáze), alkohol, vaječný bílek, potravinářské barvy: E120, E100, E131, E132, E151, E153, karamelový sirup, E171 (seznam obsažených barev viz etiketa na jednotlivých výrobcích).

Alergeny skořápkové plody, vejce

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva zelená
Výrobní společnost
Frischmann Vyškov spol. s.r.o.
P. Bezruče 7 Vyškov 68201
j.smidova@marcipan-vyskov.cz
www.marcipan-vyskov.cz

Technické parametry

Kategorie: Marcipánové figurky na dort
Velikonoční figurky
Výrobce Frischmann vyškov
EAN 8595242810620
Kód produktu 1061c

Recenze

100 %
krásně barevné
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g

Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g

Marcipánová figurka ničitel Creper, 56 g.

99 Kč
176.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft, 46 g.

100 Kč
217.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft Alex 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft Alex, 46 g.

99 Kč
215.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka mrkvičky 3,5x2 cm, 60g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka mrkvičky, 60 g. V balení 12 ks

131 Kč
218.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks