Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Potahovací a modelovací hmota - Velvet 4Kg

bez mléka bez mléka
bez lepku bez lepku
vegan vegan
Potahovací hmota Velvet je velmi pružná a flexibilní. Hodí se na potažení dortu i modelování figurek. 4 kg balení.
PRODEJ UKONČEN
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Potahovací hmoty jsou nepostradatelnou pomůckou pro všechny cukráře a cukrářky. Pomocí hmoty lze snadno a rychle ozdobit jakýkoliv dort či roládu. Manipulace je s potahovací hmotou velice snadná, stačí ji rozválet na tenký plát. Potahovací hmota lze použít také na modelování figurek i na jedlé dekorace. V balení najdete 4 kg kvalitní hmoty.

Hmotnost

Balení obsahuje: 4 kg

Složení produktu

cukr, glukóza, pitná voda, hydrogenovaný tuk z palmových jader, kokosový tuk, palmový tuk, jedlý bramborový škrob, xanthanová guma, kyselina citronová, přírodní aroma, sorban draselný.

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
4-MIX Kft.
Szilas utca 5 Nagytarcsa H-2142
info@4mix.hu
www.smartflex.hu

Technické parametry

Výrobce Smartflex Velvet

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

Černá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Velvet Mandle 0,25 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty) 0143 dortis

Bílá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelování f

85 Kč
34 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota na dort Smartflex Velvet mandlový 1 kg

Fondán na dort Smartflex Velvet mandlový 1 kg je hebká, pružná a krásně bílá potahovací a modelovací

259 Kč
25.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Smartflex Brown Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0233 dortis

Hnědá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

94 Kč
37.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks