Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Prachová barva matná – cihlově červená 2g

Matná cihlově červená barva na rychlé a jasné stínování, domalování detailů i malbu obrazců na dortu. Váš dort bude vždy originálním kouskem, který vaše blízké potěší. Obsah balení 2g. Složení: barviva E124 (ponceau 4R), E133 (brilantní modř
PRODEJ UKONČEN
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Matná cihlově červená barva na rychlé a jasné stínování, domalování detailů i malbu obrazců na dortu. Váš dort bude vždy originálním kouskem, který vaše blízké potěší. Obsah balení 2g.

 

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 2 g

Složení produktu

barviva E124 (ponceau 4R), E133 (brilantní modř FCF)

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametry

Výrobce PME
EAN 5060281181138
Kód produktu PC315

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Burgundy (1,5 g) 6253 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

132 Kč
8800 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Cherry Wood 10g

Vodou rozpustné barvivo CHERRY WOOD propůjčí dezertům hluboký červeno-hnědý odstín s nádechem tepl

122 Kč
1220 Kč / 100g

Skladem > 10 ks