Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 906 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
macourkova5
★ ★ ★ ★ ★
smetanovajana4
+ Široký výběr, rychle dodání.
★ ★ ★ ★ ★
fenzlova.marcela
+ Velký výběr, rychlost dodání
− Nic

Metalické perleťové pigmentové prášky jsou 100% jedlé a jsou dokonalým doplňkem vašich dortů, sušenek a dezertů. Jsou navrženy k naprášení přímo na čokoládu pro nádherný svěží třpyt nebo k přidání čiré tekutiny a smíchání, abyste vytvořili vlastní barvu pro malování na fondán, královskou polevu, ganache a další. Zřeďte ji jen o trochu více a můžete ji dokonce vložit do vašeho rozprašovače pro velké plochy. Baleno v prémiové skleněné dóze se silikonovým víčkem pro snadnost a stabilitu při použití na cukrovinky a sladkosti.

Objem

Balení obsahuje: 10 ml

Složení produktu

E555, E172

Země původu

Austrálie

Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
Sweet Sticks
Factory 9, 10 – 12 Elonera Road Noble Park North 3174 Victoria Australia
orders@sweetsticks.com.au
www.sweetsticks.com.au

Technické parametry

Kategorie: Prachové barvy perleťové - metalické
Výrobce Sweet Sticks
EAN 731788425005
Kód produktu 425005

Recenze

Super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Prachová barva zlatá 10g

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

262 Kč
2620 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Aurora Green (2 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

171 Kč
8550 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Light Silver (3 g)

Jemně mletá prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené mn

149 Kč
4966.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prachová metalická barva  2,5g Highlighter bronze

Prachová metalická barva 2,5g Highlighter bronze

Prachová metalická barva Bronze. Balení 2,5 g.

156 Kč
6240 Kč / 100g

Skladem > 10 ks