Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Prachové barvy

Prachové barvy jsou vhodné na stínování a vytvoření jedinečného efektu na Vašich zákuscích. Vytvoříte s nimi 3D dekorace na dortech a různých typech potahovacích hmot. Dodávají třpyt a strukturu potahovacím hmotám, marcipánu i čokoládě. S prachovými barvami můžete na dekoracích zvýraznit drobné detaily jako je žilkování lístků u jedlých květů, budou tak vypadat jako opravdové. Můžete jimi obtáhnout vyryté motivy na potahovací hmotě a marcipánu. Dají se snadno nanášet pomocí štětce buďto samotné, nebo smíchané s alkoholem. Se štětcem vytvoříte vždy přesné linie. Můžete s nimi malovat vzory, nebo je jen tak poklepáním rozprašovat pro vytvoření zajímavého efektu. 


Počet produktů: 423
Akce
- 34%
Rozpustné barvivo Dark Spirulina 50g - Ja latarte - expirace 12/2026

Rozpustné barvivo Dark Spirulina 50g - Ja latarte - expirace 12/2026

Objev sílu přírody v odstínu oceánu – přírodní barvivo DARK SPIRULINA promění tvé dezerty v elegan
544 Kč
358 Kč
716 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Černá

Potravinová barva prášková černá. Balení 5 g.

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Zelená

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E132)Obsah čistého barviva: 7,5 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Růžová

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E124)Obsah čistého barviva: 4,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Modrá

Potravinová barva prášková modrá. Balení 5 g.

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 10g

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

259 Kč
2590 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Golden Shine (3,5 g)

Jemně mletá prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené mn

160 Kč
6400 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť citronová

Složení: nosič (E514), barvivo (E102)Obsah čistého barviva: 6,3 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku roz

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Hněď čokoládová

Složení: nosič (E514), barvivo (E110, E151, E102, E122))Obsah čistého barviva: 8,1 ± 0,5%Návod: Čá

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Prachová barva zlatá, 7g

Prachová barva zlatá, 7g

Prachová barva - zlatá. Balení 7 g.

181 Kč
2585.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Oranžová

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E122)Obsah čistého barviva: 5,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Magenta (1,5 g) 6256 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

121 Kč
8066.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 5g

Prachová barva zlatá. Balení 5 g.

152 Kč
3040 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva stříbrná 10g

Prachová barva stříbrná. Balení 10 g.

223 Kč
2230 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - White Snow (4 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

121 Kč
3025 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Přírodní barvivo modré Yes Superfood Modrá spirulina (50 g)

Jedno balení obsahuje 50 gramů prášku ze superpotraviny modrá spirulina, což je doporučená denní dávk

474 Kč
948 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť žloutková

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E122, E110)Obsah čistého barviva: 7,0 ± 0,5%Návod: Část obsa

6 Kč
120 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Frozen Blue (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

157 Kč
6280 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Třpyt dark silver 10g

Třpyt dark silver. Balení 10 g.

149 Kč
1490 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Metalická prachová barva zlatá, 3g

Metalická prachová barva zlatá. Balení 3 g.

113 Kč
3766.7 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Jedlá prachová barva Fractal - Milk Chocolate (1,6 g) 6157 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

121 Kč
8066.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Dark Chocolate (1,5 g) 6158 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

121 Kč
8066.7 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Gold (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

171 Kč
4885.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Burning Red (1,5 g) 6130 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

132 Kč
8800 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Přírodní barvivo zelené Yes Superfood Ceremoniální Matcha (50 g)

Jedno balení obsahuje 50 gramů superpotravinového prášku ceremoniální matcha, což je doporučená denní

348 Kč
696 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Jedlá prachová barva světle zlatá, 4g

Jedlá barva prachová světle zlatá od Sugarflair. Balení 4 g.

135 Kč
3375 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

131 Kč
8733.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

171 Kč
4885.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Přírodní barvivo fialové Yes Superfood Motýlí hrachový květ (80 g)

Jedno balení obsahuje 80 gramů superpotravinového prášku motýlí hrachový květ, což je doporučená denn

432 Kč
864 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Prachová barva Silvery Moon

Prachová barva Silvery moon od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

163 Kč
905.6 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Jedlá prachová perleťová barva Fractal - Antique Gold (3,5 g) 6174 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

171 Kč
4885.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Royal Blue (1,6)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

121 Kč
6050 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachové potravinářské barvy jsou rozemleté na velmi jemný prášek, krásně tak splynou s barvenou hmotou. V naší nabídce najdete široké spektrum barevných odstínů. Můžete zvolit klasické barvy, či barvy s perleťovým třpytem. Prachové barvy můžete samozřejmě i míchat k získání odstínu přesně podle Vašich představ.Prachové barvy využijete zejména při zdobení jedlých dekorací, jako jsou například jedlé květy či lístky. Nanesením prachové barvy na vymodelovaný květ docílíte trojrozměrného efektu. Když přidáte kombinaci žluté a hnědé barvy do středu květu, bude to vypadat, jako když je na květině pyl. S pudrovými barvami vytvoříte dekorace na dort, které budou vypadat jako skutečné.S pudrovými barvami můžete zdobit všechny druhy cukrářských hmot, které pak budou plastičtější. Pudrové barvy se hodí nejen na stínovaní a dozdobování dortových dekorací. Můžete je použít na barvení polev, cukrářských hmot či bílé čokolády. S pudrovými barvami dodáte cukrářským hmotám jemný barevný nádech (pokud chcete výraznější odstíny zvolte barvy gelové). Pro obarvení polev z čokolády stačí přidat trochu barvy rozmíchané v oleji do rozpuštěné hmoty.Pudrové barvy se dají rozpouštět v kapce silného alkoholu. Získáte tak konzistenci barvy, se kterou můžete malovat. Obrázky či vzory nejlépe vyniknou na potahovacích či modelovacích hmotách nebo marcipánu. Pudrové barvy se aplikují pomocí štětečků. Zvolte kvalitní potravinářské štětce, ze kterých nevypadávají štětiny. Větší Kulaté štětce se hodí na stínování. Pomocí nich rovnoměrně rozprášíte barvu po povrchu. Malé štětečky jsou naopak vhodné na malování přesných linií pudrem rozmíchaným v alkoholu.Pudrové barvy umožňují vyrobit široké spektrum dekorací od jednoduchých až po složité. Jsou tak vhodné jak pro cukráře začátečníky, tak i pro profesionály.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.