Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Prachová barva vhodná na čokoládu, potahovací hmoty a další suroviny. Dodá vašim dekoracím a dortům krásnou barvu. Náš sortiment jedlých prachových prášků lze použít na širokou škálu povrchů. Většina lidí je používá na fondanty na koláče a cupcakes, ale můžete je použít také na krém, krémovou pastu, cukrovou dekoraci nebo cukrovou tvorbu a na cokoli jiného, na co si vzpomenete. Tato prachová barva se dodává v široké škále barev a stylů. Složení: Barvy: oxidy a hydroxidy železa E 172, cukr.

Složení produktu

Barvy: oxidy a hydroxidy železa E 172, cukr

Výrobní společnost
Günthart & Co. KG
Hauptstraße 37 Hohentengen a.H. D-79801
nederland@guenthart.com
www.guenthart.nl

Technické parametry

Výrobce Gunthart
EAN 4049583116568
Kód produktu 1656

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Cherry Wood 10g

Vodou rozpustné barvivo CHERRY WOOD propůjčí dezertům hluboký červeno-hnědý odstín s nádechem tepl

122 Kč
1220 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Red Copper Satin

Prachová barva Red copper satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

99 Kč
550 Kč / 100g

Skladem > 10 ks