Zdobící sáček má délku 32 cm a disponuje hned třemi přepážkami a jednou špičkou. Můžete tak do něj navršit tři různé náplně a vytlačovat trojbarevné krémové dekorace. Vnitřek sáčku je hladký pro snadné vytlačování krému, vnější část je hrubší, aby vám sáček při práci nevyklouzával. Silikon je navíc velmi odolný materiál, který vydrží teploty od -40°C až do +100°C a je 100% zdravotně nezávadný. Doporučujeme mýt sáček v ruce.
Nechali jsme pro vás otestovat foodblogerem:
Tímto zdobícím sáčkem s přepážkami se zdobí moučníky, dorty a různé dezerty šlehačkou nebo krémem ve třech barvách nebo třech druzích najednou. Sáček by se taktéž mohl využít ve studené kuchyni na různé slané pomazánky. Barvit se dá i s využitím přírodních barev, komu vadí chemické barvivo. Tento sáček je vyrobený z velmi příjemného materiálu, je poddajný a velice dobře se s ním pracuje. Další předností je snadná údržba. Dobře a lehce se omývá, sáček je opatřen poutkem k zavěšení. Velikost sáčku je dostatečná a s jeho pomocí se připraví netradiční trojbarevné zdobení. Za sebe ho můžu doporučit. M.F.
Mnoho začínajících cukrářů věnuje velkou pozornost receptu na korpus nebo krém, ale samotné zdobení často podceňuje. Přitom právě finální dekorace rozhoduje o tom, zda bude cupcake působit profesionálně, nebo domácím dojmem. Dobrou zprávou je, že krásné zdobení není otázkou talentu, ale správné techniky a několika jednoduchých pravidel.
| Kategorie: | Silikonové zdobící sáčky |
| Sáčky na zdobení tartaletek | |
| Výrobce | Ibili |
| EAN | 8411922433975 |
| Kód produktu | 798640 |