Loading...

 

Registrujte se do našeho věrnostního programu a nakupujte se slevou až 15 % 


Silikonová forma srdce 3D 25x22x5cm 1,2l

Silikonová forma ve tvaru 3d srdce. Rozměry 25 x 22 x5 cm. Objem 1,2 l.
Skladem poslední 1 kus
Potřebujete s něčím poradit?
Zeptat se
Chcete hlídat cenu a dostupnost?
Začít hlídat

Vyrobte svůj dezert pro své blízké ve tvaru srdce. S touto potravinářskou platinovou silikonovou formou můžete vytvořit dokonalé propletené dorty ve tvaru srdce v mražené i v troubě pečené verzi. Forma Silikomart vyniká svou extrémní všestranností, je vhodná pro použití v troubě, lednici a vysokotlakém zchlazovači a odolává teplotám od -60°C do +230°C. Pružnost a ohebnost materiálu dále umožňuje snadné složení formy, aby nezabírala příliš místa. Výrobek Silikomart, který lze mýt v myčce a se zárukou pro časté používání, mistrně kombinuje praktičnost, design a kvalitu. Doporučení k použití: na vymaštění formy nepotřebujete máslo ani jiné tuky.

Výrobní společnost
Silikomart
Via Tagliamento 78 Pianiga VE 30030
customer.service@silikomart.com
www.silikomart.com

Technické parametry

Kategorie: Silikonová forma na dort
Valentýsnké formy na pečení
Valentýn
Výrobce Silikomart
EAN 8051085373420
Kód produktu 20.465.13.0065

Další valentýsnké produkty

Konfety vystřelovací růže červené 60 cm

Konfety vystřelující červené plátky růží. Délka trubice je 60 cm.

99 Kč

Skladem > 5 ks

Nafukovací balónek zelené srdce 46 cm

Balónek zelené srdce 46cmvhodný k nafouknutí héliem, nebo vzduchem.

43 Kč

Skladem 5 ks

Srdce/srdíčko

Vykrajovátko cukroví ve tvaru srdce s dalším vykrojeným srdíčkem uprostřed

36 Kč

Skladem > 10 ks

SweetArt cukrový máček červený (90 g)

Cukrový máček SweetArt - červený. Balení 90 g.

92 Kč
102.2 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Cukrářský košíčeksrdce 50x30mm 40ks

Cukrářský košíček se srdíčky. Rozměry 50 x 30 mm. V balení 40 ks.

29 Kč

Skladem > 5 ks

Jedlé květy oranžové růže 20g


88 Kč
220 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Recenze

Forma je super, praktická, krásný tvar, kvalitní, není si na co stěžovat :)