Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Bestseller
Směs bezlepková na jedlou krajku 400g

Směs bezlepková na jedlou krajku 400g

bez lepku bez lepku
halal halal
Bezlepková směs je určená k výrobě jedlé krajky. 400 g balení.
Skladem 5 ks
U vás pozítří 1.10.2026

186 Kč
46.5 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Jedlá krajka je velmi zajímavou dekorací na zdobení dortů. Vytvořte krásné krajkové dekorace s tímto bezlepkovým mixem od FunCakes. Bílá bezlepková krajka má chuť karamelu a je ideální pro výrobu dekorací. Použijte krajkové ozdoby k ozdobení dortu, koláčků a dalších cukrářských výrobků.

Použití produktu

Smíchejte 50 g směsi s 50 ml vody. Naplňte krajkovou formu těstem. Sušte 9–12 minut v troubě při 110 ° C (konvekční trouba 100 ° C) (nebo 3–4 hodiny na čerstvém vzduchu). Aby nedošlo ke ztvrdnutí, zakryjte směs fólií a zpracujte ji do 2 hodin od přípravy.

Hmotnost

Balení obsahuje: 400 g

Složení produktu

cukr (77,7%), modifikovaný škrob, bramborový škrob, glukózový sirup, maltodextrin, kukuřičný škrob, emulgátor: E471, zahušťovadla: E401, E415, barva: E170, příchuť

Alergeny mléko, sója, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1559 kJ
Energetická hodnota kcal 372,5 kcal
Tuky 0,0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g
Sacharidy 91,0 g
    - z toho cukry 51,0 g
Bílkoviny 0,1 g
Sůl 0,2 g
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Směs na jedlou krajky
Výrobce FunCakes
EAN 8720143514135
Kód produktu fc86550

Recenze

Ještě jsem to nezkoušel
100 %
Výborný produkt
100 %
Kdo ji nezná a myslí si že je bílá, tak není..Je průsvitná, musí se přidat běloba s kterou je nyní na trhu problém.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
- 23%
Směs na jedlé krajky 250g

Směs na jedlé krajky 250g

207 Kč
159 Kč
63.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
- 19%
Hotová hmota na jedlou krajku perleťově zlatá 200g

Hotová hmota na jedlou krajku perleťově zlatá 200g

Hotová hmota na jedlou krajku - perleťově zlatá. Balení 200 g.
408 Kč
329 Kč
164.5 Kč / 100g

Skladem 5 ks
- 19%
Hotová hmota na jedlou krajku perleťově bílá 200g

Hotová hmota na jedlou krajku perleťově bílá 200g

Hotová hmota na jedlou krajku - perleťově bílá. Balení 200 g.
352 Kč
285 Kč
142.5 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus