Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Snadno rozpustná poleva v peckách 250g Lime

halal halal
Snadno rozpustná poleva v peckách s příchutí limetky je vhodná pro zdobení nanuků, košíčků, popcakes, apod. Balení 250 g.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 1.10.2026

101 Kč
40.4 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

FunCakes poleva v peckách vám nabízí mnoho možností dekorace. Roztavte a nalijte ji do libovolného požadovaného tvaru. Je stejně oblíbená u zkušených domácích pekařů jako u jejich malých dětí. Můžete vytvářet nejrůznější koláče a cupcake ozdoby, ale můžete je také použít k výrobě lízátek a sladkostí. Tyto polevy jsou k dispozici v mnoha barvách. Nebo si vytvořte vlastní barvu smícháním bílé polevy s potravinářskými barvivy FunCakes. Tyto polevy nejsou vyrobeny ze skutečné čokolády, ale určitě chutnají jako krémová, bílá čokoláda. Balení 250 g.

Použití produktu

Rozpusťte v mikrovlnné troubě nebo nad párou. Pro mikrovlnnou troubu: Tavte při max. 500 W v misce. Dobře promíchejte každých 15-20 sekund. Zastavte ohřev, když jsou pecky téměř úplně roztaveny (malé kousky tavenin jsou stále viditelné). Míchejte, dokud není poleva hladká a jednotlivé kousky zcela roztavená, pak zpracujte podle potřeby. Nechte ztuhnout v lednici (10-15 min.). Pro dosažení řidšího výsledku přidejte několik kapek rostlinného oleje.

Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Složení produktu

cukr, ztužený rostlinný tuk (palmové jádro), sušené mléko (odstředěné), emulgátor: E492, E322 (slunečnice), barvivo: E141, E160a

Alergeny arašídy, mléko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2350 kJ
Energetická hodnota kcal 561,5 kcal
Tuky 35,0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 34,0 g
Sacharidy 58,0 g
    - z toho cukry 58,0 g
Bílkoviny 5,5 g
Sůl 0,3 g

Země původu

Holandsko

Další informace

Barva limetková
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Barevné, tukové a ochucené polevy
Výrobce FunCakes
EAN 8720143515422
Kód produktu F25135

Recenze

Krásně se sní pracuje ;)
skvělá
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Jahodová poleva 250g

Jahodová poleva 250g

Jahodová poleva Master Martini 250 g je jemná růžová cukrářská poleva s lahodnou jahodovou příchutí,

66 Kč
26.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavá poleva 250g

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

65 Kč
26 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Citrónová poleva 250g

Citronová poleva žluté barvy s vynikající jemnou chutí citrónu.

66 Kč
26.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Bílá poleva 250g

Bílá poleva je velmi jemná, bez hrudek. Balení 250 g.

65 Kč
26 Kč / 100g

Skladem > 10 ks