Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Novinka
Sušenky Oreo mini s vanilkovou příchutí 114g

Sušenky Oreo mini s vanilkovou příchutí 114g

Křupavé mini kakaové sušenky s jemnou vanilkovou náplní jsou ideální na svačinu, ke kávě i jako drobná sladkost na cesty.

Není skladem

55 Kč
48.2 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 906 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
macourkova5
★ ★ ★ ★ ★
smetanovajana4
+ Široký výběr, rychle dodání.
★ ★ ★ ★ ★
fenzlova.marcela
+ Velký výběr, rychlost dodání
− Nic

Mini kakaové sušenky s vanilkovou náplní přinášejí známou kombinaci tmavých kakaových sušenek a sladkého vanilkového krému v praktickém malém formátu. Díky velikosti jednotlivých kousků se skvěle hodí jako rychlá svačina, sladké občerstvení k čaji nebo kávě, do dětského lunchboxu i na cesty. Náplň tvoří přibližně 29 % výrobku.

Balení obsahuje celkem 114 g, rozdělených do 6 samostatných balíčků po 19 g. Díky tomu nemusíš otevírat celé balení najednou a jednotlivé porce snadno přibalíš do kabelky, batohu nebo školní tašky.

Mini sušenky můžeš využít také při přípravě dezertů – hodí se na zdobení cupcakes, pohárů, cheesecakeů nebo jako křupavý doplněk ke zmrzlině. Praktická velikost je příjemná také pro servírování na dětských oslavách nebo sladkém baru.

Hlavní výhody:

  • kakaové sušenky s vanilkovou náplní,
  • mini velikost vhodná na svačinu i zdobení dezertů,
  • celková hmotnost 114 g,
  • 6 samostatných balení po 19 g,
  • vhodné na cesty, do školy i do práce,
  • využití také na cupcakes, poháry a další dezerty.


Hmotnost

Balení obsahuje: 114 g

Složení produktu

pšeničná mouka, cukr, palmový olej, řepkový olej, pšeničný škrob, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 4.7 %, glukózo-fruktózový sirup, kypřicí látky: uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné; sůl, emulgátor: sójové lecitiny; regulátor kyselosti: hydroxid sodný, aromata. Může obsahovat mléko.

Alergeny lepek,mléko,sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1982 kJ
Energetická hodnota kcal 473,6 kcal
Tuky 19 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 5,4 g
Sacharidy 67 g
    - z toho cukry 35 g
Bílkoviny 5,6 g
Vláknina 2,9 g
Sůl 0,76 g

Země původu

Česká republika

Technické parametry

Kategorie: Ostatní jedlý sortiment
Výrobce Oreo
EAN 7622202354892
Kód produktu 04324240

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dr. Oetker Jedlá soda (15 g) DO0007 dortis

Jedlá soda Dr .

7 Kč
46.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker 100% vaječné bílky

100 % sušené vaječné bílky od Dr. Oetker. Balení 15 g.

57 Kč
380 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Piškoty tradiční Opavia 220g

Piškoty tradiční Opavia 220g

Tradiční piškoty Opavia 220 g s vysokým obsahem vajec využiješ na vosí hnízda, ne

56 Kč
25.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Sušenky s máslovou příchutí BeBe jemné 130g

Sušenky s máslovou příchutí BeBe jemné 130g

Křupavé celozrnné sušenky s jemnou máslovou a vanilkovou příchutí, které se hodí ke snídani, ke ká

34 Kč
26.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks