Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Někdy vaše pečivo vyžaduje brilantní šplouchání barev. Můžete posypat nejrůznějšími ozdobami a dodat svým cupcakům, koláčům, sušenkám a zmrzlinovým výtvorům zvláštní nádech. Naše zářivé konfetové dekorace promění vaše výtvory v barevné showtopery. Odvážné a barevné cukrové ozdoby rozzáří vaši polevu na cupcake. Skvěle vypadají také jako lem pro vaše pečivo: jednoduše rozetřete trochu jedlého lepidla podél okraje fondánového dortu a opatrně a jemně naneste cukrové konfety. Vytvoříte tak perfektní narozeninový dort. Šikovné malé nádobky jsou ideální pro dávkování dekorací a snadno se skladují.

Hmotnost

Balení obsahuje: 55 g

Složení produktu

cukr, škrob, rostlinný tuk (palmový), rýžová mouka, barviva (karmíny, E 133, karoteny, kurkumin), přírodní aroma.

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1807 kJ
Energetická hodnota kcal 431,8 kcal
Tuky 5,6 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 2,6 g
Sacharidy 93,2 g
    - z toho cukry 81,8 g
Bílkoviny 0,9 g
Sůl 0,25 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva mix
Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Cukrové zdobení konfety
Výrobce RUF
EAN 4002809025075
Kód produktu 12507

Recenze

Super
krásné barvičky
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Akce
- 38%
Cukrové zdobení červené perleťové konfety 80g

Cukrové zdobení červené perleťové konfety 80g

Cukrové zdobení červené perleťové konfety. Balení 80 g.
109 Kč
68 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 20%
Cukrové zdobení bordó konfety 80g

Cukrové zdobení bordó konfety 80g

Cukrové zdobení bordó konfety. Balení 80 g.
109 Kč
87 Kč
108.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 32%
Cukrové zdobení růžové perleťové konfety 80g

Cukrové zdobení růžové perleťové konfety 80g

Cukrové zdobení růžové perleťové konfety. Balení 80 g.
109 Kč
74 Kč
92.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 20%
Cukrové zdobení stříbrné konfety 80g

Cukrové zdobení stříbrné konfety 80g

Cukrové zdobení stříbrné konfety. Balení 80 g.
67 Kč
54 Kč
67.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks