Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Zdobení srdíčka červená 80g

Dodej svým dezertům romantický nádech – červená 3D srdíčka vytvoří nepřehlédnutelnou dekoraci pro každou slavnostní příležitost.

Není skladem

90 Kč
112.5 Kč / 100g
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 885 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
pech.jitka
★ ★ ★ ★ ★
stehno379
+ Rychlost
− Nic
★ ★ ★ ★ ★
inka.rosicka
+ s každou objednávkou jsem byla spokojena, doporučuji známým...Děkuji
− jen mě překvapila položka:Třpyt dekoračnídosco White hologram. Na etiketě je upozornění, že není určeno ke konzumaci....ještě že jsem NEOZDOBILA DORT...

Chceš, aby tvoje dorty, cupcakes nebo sušenky zaujaly na první pohled? Cukrové zdobení 3D srdíčka červená 80 g je ideální volbou pro romantické dorty, svatební sladkosti, valentýnské dobroty i narozeninové dezerty. Díky plastickým cukrovým srdíčkům vytvoříš elegantní dekoraci během několika vteřin – bez složité přípravy a modelování.

Posyp je připravený k okamžitému použití. Stačí ho nasypat na čerstvý krém, polevu, ganache nebo fondán a během chvíle dodáš svým sladkým výtvorům výrazný 3D efekt. Sytě červená barva krásně vynikne na světlých i tmavých dortech a snadno ji zkombinuješ s dalšími cukrovými posypy nebo jedlými dekoracemi. Balení o hmotnosti 80 g vystačí na ozdobení několika dortů nebo většího množství cupcakes.

Proč si ho oblíbíš:

  • Plastická 3D cukrová srdíčka v sytě červené barvě.
  • Připraveno k okamžitému použití.
  • Vhodné na dorty, cupcakes, sušenky, cake pops i další dezerty.
  • Dodá sladkým výtvorům elegantní a romantický vzhled.
  • Balení 80 g vystačí na více dekorování.

Ať už pečeš z lásky nebo pro výjimečnou oslavu, s těmito 3D srdíčky vytvoříš dezerty, které potěší nejen chutí, ale i svým krásným vzhledem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

Dextróza, dextrin, kukuřičný škrob, glukózový sirup, stearan hořečnatý, aroma, zahušťovadlo: E 414 (arabská guma), čirá jablečná šťáva, mrkvová šťáva, lešticí látky: E 904 (šelak), E 903 (karnaubský vosk); beta-karoten.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1515 kJ
Energetická hodnota kcal 362 kcal
Sacharidy 91 g
    - z toho cukry 50 g

Země původu

Německo

Výrobní společnost
Cake-Masters.com
Siemensstr. 24, 49770 Herzlake
info@cake-masters.com
www.cake-masters.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Cukrové zdobení sedmikráska 12mm, 25g

Cukrové zdobení - sedmikráska. Balení 25 g.

62 Kč
248 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Disco Cowgirl 25g

Cukrové zdobení Disco Cowgirl. Balení 25 g.

62 Kč
248 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení víla/princezna 25g

Cukrové zdobení víla/princezna. Balení 25 g.

62 Kč
248 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Pastelové zdobení mašle 25g

Pastelové zdobení mašle. Balení 25 g.

62 Kč

Skladem > 5 ks