Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Čokoládové kamínky v barevné krustě (50 g) 5671 dortis

není určeno ke konzumaci není určeno ke konzumaci

Složení: čokoláda 75% (cukr, hydrogenovaný palmový olej, kakao 8,86%, maltodextrin, mléčný protein, sójový lecitin, vanilin), cukr, barviva (E120, E140, E150d, E160c, E163, E171), regulátor kyselosti E330, zvlhčující látky E414, lešticí látka E903 Nu

PRODEJ UKONČEN
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Složení: čokoláda 75% (cukr, hydrogenovaný palmový olej, kakao 8,86%, maltodextrin, mléčný protein, sójový lecitin, vanilin), cukr, barviva (E120, E140, E150d, E160c, E163, E171), regulátor kyselosti E330, zvlhčující látky E414, lešticí látka E903 Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2117 kJ/506 kcal, tuky 25 g (z toho nasycené 25 g), sacharidy 62,5 g (z toho cukry 62,5 g), vláknina 5,4 g, bílkoviny 5,1 g, sůl 1,9 g

Složení produktu

čokoláda 75% (cukr, hydrogenovaný palmový olej, kakao 8.86%, maltodextrin, mléčný protein, sójový lecitin, vanilin), cukr, barviva (E120, E140, E150d, E160c, E163, E171), regulátor kyselosti E330, zvlhčující látky E414, lešticí látka E903

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2118 kJ
Energetická hodnota kcal 506 kcal
Tuky 25 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 25 g
Sacharidy 62,5 g
    - z toho cukry 62,5 g
Bílkoviny 5,1 g
Vláknina 5,4 g
Sůl 1,9 g
Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Výrobce dortis
EAN 2017000038887
Kód produktu DR-5671

Recenze

jsem spokojena
Kamínky vypadají opravdově
Ok
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-27 %
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
109 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení fotbal 90g 0651

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

228 Kč
253.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks