Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Každý fanoušek Minecraftu se podívá na to, co se děje. Ať už se jedná o narozeniny mladého hráče nebo topickou párty pro přátele, tato sada dekorací na dorty s motivem Minecraft přidal každý oslav pixelovou atmosféru. Takto ozdobený dort jistě vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte a potěší i dospělé fanoušky této ikonické hry. Navíc jeden dinečný design těchto dekorací na dorty s mottem Minecraftu vám může rychle a snadno vytvořit výraznou dóraci, a kde jde o profesionálního pekáře! Dekorace pro dorty jsou motivem Minecraftu, co je třeba udělat, aby byly populárnější. Nejdůležitějšími prvky hry jsou ikonické obrázky z Minecraftu - tvary, obrazce, kostky a další motivy postav, které rozpoznávají mladí i starší lidé. Fondán poskytuje zářivé barvy a přesné detaily, díky čemuž dekorace vypadají dorty, jako by byly ze hry Minecraft. Tento materiál je kompletně připraven k použití a má hladkou texturu s dokonalou texturou a texturou. Každý prvek je plně funkční, což je důležité jak z hlediska estetiky, tak i praktičnosti.

Složení produktu

Bílý cukr, vaječný albumin (sušený vaječný bílek), glukózový sirup, krystalická glukóza, glycerin, regulátor kyselosti E330 (kyselina citronová), konzervační látka E200 (kyselina sorbová), kukuřičný škrob, modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadla E412 (guarová guma), E415 (xanthanová guma), E466 (karboxymethylcelulóza), potravinářské aroma, potravinářská barviva: E110, E107, E102, E151, E133, E124, E155. Obsahuje bambusová párátka.

Alergeny vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1465 kJ
Energetická hodnota kcal 350,1 kcal
Tuky 2 g
Sacharidy 82 g
Bílkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva zelená / černá
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Recenze

Bohužel opět špatně zabaleno a rozlomeno.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Minecraft

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft, 46 g.

100 Kč
217.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - bílá

Cukrářská hmota bílé barvy na potahování dortů.

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g

Marcipánová figurka ničitel Creper, 56 g.

99 Kč
176.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - hnědá

Hnědá cukrářská hmota k potahování dortů.

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Ubrousky minecraft, 20ks

Papírové ubrousky Minecraft. Rozměry 33 x 33 cm. V balení 20 ks.

72 Kč

Skladem > 10 ks

Zápich na dort Happy Birthday Minecraft 7ks

Sada 7 zápichů na dort Minecraft promění každou narozeninovou oslavu v pixelové dobrodružství plné

125 Kč

Není skladem